SILCA T-Ratchet + TI-Torque Kit

853740005657

3 190 грн.

В наличии


Быстрый заказ в 1 клик
Для заказа укажите имя, e-mail или номер телефона
Отмена    
.
Заказать в 1 клик
Доставка
бесплатно
Курьер по Киеву
1.5 часа
Новая почта
отправим сегодня
Самовывоз
подготовим за 20 мин
Гарантия
24 месяца
044 232-93-92
Kyivstar
098 722-72-06
Life
093 029-76-74   Найменший та найлегший в світі динамометричний ключ із вимірюванням крутного моменту 2-8 Нм!T-Ratchet + T-Torque поєднує два універсальні інструменти для затягування кріплень з оптимальним крутним моментом. 
Виходячи з дванадцятирічного досвіду одного з найбільших виробників карбонових рулів, виносів, підседільних штирів 70% пошкоджень виникають під час їх налаштувань та затягування кріплень без використання динамометричного ключа. На це впливає той факт, що більшість таких налаштувань відбувається в поїздках та на тренуваннях по за майстернею. І це зрозуміло,  ви можете встановити чи налаштувати новий компонент вдома чи в магазині з використанням динамометричного ключа, але що як в дорозі потрібно буде підняти чи опустити сідло, змінити нахил керма. Слабо затягнете кріплення – компонент буте ковзати, прокручуватись, що досить небезпечно і може призвести до його пошкодження. І навпаки, надмірне затягування може розтрощити компонент без можливості його подальшого ремонту. Саме для цього був розроблений набір T-Ratchet + Ti-Torque. З його допомогою ви чітко розумієте з яким реальним зусиллям затягуєте гвинти.На ключ нанесені три окремі шкали 2-6, 3-5 і 4-8. Просто виберіть необхідну шкалу, почніть заягувати гвинт і контролюйте рух стрілки, яка вказує на поточний крутний момент. Жодних попередніх установок чи налаштувань.

Магнітний адаптер, трещотка, подовжувач і набір з десяти біток преретворюють Ti-Torque на універсальний Т-подібний ключ.
Все це зберігається в чохлі з провощеної тканини, який без проблем поміщається в кишеню джерсі.  Врешті, завдяки використанню деталей з титану та алюмінію, Ti-Torque важить всього 30г.  • Ti-Torque ключ з трьома окремими шкалами на 2-8 Нм 
  • T-Ratchet трещотка з магнітним подовжувачем
  • Стальний подовжувач для біток
  • Шестигранні біти: 2мм, 2.5мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм
  • Torx: T10, T20, T25
  • Phillips: 2мм 
  • Чохол з провощеної тканини 120мм x 70мм x 30мм 

Тип инструменты

Написать отзыв

T-Ratchet + TI-Torque Kit

T-Ratchet + TI-Torque Kit

другие товары из этой категории
Товар добавлен в список сравнения