SILCA T-Ratchet + TI-Torque Kit. Динамометричний ключ | Sport-Device.com.ua

T-Ratchet + TI-Torque Kit

SILCA T-Ratchet + TI-Torque Kit

4 875 грн.
05657
Найменший та найлегший в світі динамометричний ключ із вимірюванням крутного моменту 2-8 Нм! Ідеальний вибір для власників карбонових велосипедів.
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

T-Ratchet + T-Torque поєднує два універсальні інструменти для затягування кріплень з оптимальним крутним моментом. Виходячи з дванадцятирічного досвіду одного з найбільших виробників карбонових рулів, виносів, підседільних штирів 70% пошкоджень виникають під час їх налаштувань та затягування кріплень без використання динамометричного ключа. На це впливає той факт, що більшість таких налаштувань відбувається в поїздках та на тренуваннях поза майстернею. І це зрозуміло,  ви можете встановити чи налаштувати новий компонент вдома чи в магазині з використанням динамометричного ключа, але що як в дорозі потрібно буде підняти чи опустити сідло, змінити нахил керма. Слабо затягнете кріплення – компонент буте ковзати, прокручуватись, що досить небезпечно і може призвести до його пошкодження. І навпаки, надмірне затягування може розтрощити компонент без можливості його подальшого ремонту. Саме для цього був розроблений набір T-Ratchet + Ti-Torque. З його допомогою ви чітко розумієте з яким реальним зусиллям затягуєте гвинти.

На ключ нанесені три окремі шкали 2-6, 3-5 і 4-8. Просто виберіть необхідну шкалу, почніть заягувати гвинт і контролюйте рух стрілки, яка вказує на поточний крутний момент. Жодних попередніх установок чи налаштувань.

Магнітний адаптер, трещотка, подовжувач і набір з десяти біток преретворюють Ti-Torque на універсальний Т-подібний ключ.
Все це зберігається в чохлі з провощеної тканини, який без проблем поміщається в кишеню джерсі.  Врешті, завдяки використанню деталей з титану та алюмінію, Ti-Torque важить всього 30г.

Особливості:

  • Ti-Torque ключ з трьома окремими шкалами на 2-8 Нм

  • T-Ratchet храповик з магнітним подовжувачем

  • Стальний подовжувач для біток

  • Шестигранники: 2мм, 2.5мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм

  • Torx®: T10, T20, T25

  • Викрутка Phillips 2мм

  • Чохол з провощеної тканини 120мм x 70мм x 30мм

05657

Характеристики

Тип
Torx
динамометричні

Можливо вас зацікавить:

Зазвичай разом з цим товаром замовляють:

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!