SILCA – велосипедні насоси та інструменти | Sport-Device.com.ua

Торгові марки – SILCA


SILCA_logo.png

ВЕЛОСИПЕДИСТАМ ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ SILCA заснував у 1917 році Феліче Сакчі у передмісті Мілану, Італія. Швидкий ріст компанії від самого початку обумовлений ставкою на іновації, SILCA першою встановила манометри на насоси, першою створила велосипедний насос “високого тиску” з кріпленням на раму, по закінченню Другої світової війни почала працювати з легким революційним на той час матеріалом пластиком. Не так давно першою розробила клапан-регулятор тиску для насосів CO2, і за іронією долі першою відмовилася від використання пластику, повернувшись до виготовлення ручок насосів з дерева. Ідеали компанії незламні уже понад сто років: міцні матеріали, традиційна майстерність та інноваційність. Не дивно, що так багато насосів SILCA 1960-х і 70-х років все ще використовуються сьогодні — і цілком природно, що SILCA досі продає запасні частини для цих 50-річних насосів.  


До 2013 року SILCA була найстарішою компанією у велоіндустрії, що постійно належала одній сім'ї. У серпні 2013 року Клаудіо Саччі, онук Феліче, продав компанію Джошуа Портнеру. До цього Джошуа 14 років був технічним директором компанії Zipp Speed ​​Weaponry, і, за його словами, став палким прихильником SILCA з моменту купівлі їхнього насоса у 1990 році (яким користується досі). На жаль, незабаром після продажу компанії Клаудіо забрав рак. Кожен в SILCA сумує за ним, але надихається думкою про подальший розвиток легендарного бренду сім'ї Сакчі і лідерство у своїй галузі велоіндустрії.


У 2014 році штаб-квартира та виробництво SILCA переїхали в Індіанаполіс, США. Там вони є і досі. В США Джошуа Портнер зі своєю командою продовжує і традиції, і темпи розвитку SILCA. Якщо в продукт вкладають душу, це помітно одразу: Джошуа використовує тільки найкращі матеріали з доступних, а розвинена індустрія автоспорту Індіанаполіса дозволяє винаймати у штат чудових майстрів та якісне обладнання. В таких умовах зараз і виробляють деталі SILCA, відшліфовуючи кожну дрібницю до високих світових стандартів. Кожен компонент SILCA спроектований бути красивим, функціональним, міцним, надійним та довговічним, і виготовляється вручну з дотриманням найвищих стандартів. SILCA уже 101 рік, а підхід до виробництва — незмінний. Дійсно є чим пишатися.Хто ми і в що віримо:


Наші працівники — велосипедисти не тільки по факту, а й за покликом серця. Незалежно від того, чому й на чому ми катаємо, кожен з нас тонко сприймає ті моменти досконалості, які можна відчути лише в дорозі. Ми чули ідеальну тишу майстерно налаштованого дорожнього велосипеда. Ми відчували кайф, коли спритно долали складний поворот на місцевих велогонках. Протягом років ми надихалися результатами найкращих спортсменів. Ми завжди намагаємось вловити моменти, які роблять велоспорт таким чудовим.


Зрештою, ми вважаємо, що досконалість можна знайти (іноді створити) серед звичайних повсякденних справ кожного з нас. Наш обов'язок перед вами, колегами-велосипедистами, полягає перш за все в розробці ще досконаліших продуктів. Ми будемо вивчати та ділитися найновішими науковими й інженерними відкриттями, які допоможуть зробити поїздки ще комфортнішими. Ми будемо шукати найкращі матеріали, отримані найбільш етичнішими та екологічними способами. Ми будемо забезпечувати наявність запасних частин так довго, наскільки це можливо. Тому що ми знаємо, ідеальний насос – це той, який ти купив колись давно, так давно, що вже й не пам'ятаєш, коли то було. Той, котрий ніколи не зрадить тебе, брудний, побитий, справжній, який пам'ятає кожну твою подорож, кожну пригоду — твою та твоїх друзів. Досконалість.Дякуємо і сподіваємося на продовження плідної співпраці.-Джош Поертнер


Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!