Розпродаж

Спеціальні пропозиції

 • SIGMA SPORT Aura 40 USB K-SET

  1 462 грн.

  Дальність освітлення AURA 40 - 50 метрів, потужність - 40 lux . Чася роботи батареї - 3,5 годин в стандартному режимі. Йде в комплекті з габаритним ліхтарем Sigma NUGGET II,  який зробить вас видимим для транспорту з відстані 400 метрів.

 • SIGMA SPORT PC 15.11

  1 645 грн.

  Ця модель універсальна, і тому є відмінним вибором як для спортсменів зі стажем, так і для бажаючих скинути зайву вагу або просто підтримувати себе у формі. Особливо зручний пульсометр Sigma PC 15.11 для тих, хто займається бігом або велоспортом, оскільки вміє записувати в пам'ять результати проміжних відрізків і зручно відображає їх на дисплеї.

 • SIGMA SPORT Rox 7.0 GPS

  3 599 грн.
  Дуже проста у використанні модель, незважаючи на свій багатий функціонал. GPS-навігація, барометричне вимірювання висоти, три спортивних профілі, інтеграція зі Strava.
 • POLAR Vantage V

  14 390 грн.
  Топова модель в лінійці Polar. Призначення цього годинника – максимально ефективна підготовка до триатлону чи мультиспортивних гонок.
  Функції Training Load Pro™ і Recovery Pro™ суттєво спрощують аналітику і допомагають тренуватися з мінімальним ризиком отримання травм, пов'язаних з перевтомою.