Про нас

Хто ми? Хочеш чесно?


У нашій команді немає вискочолих топ-менеджерів чи віроломних продавців, які і дієтологу можуть продати чебурека. Ми не любимо ховатися за брендом, щось впарювати і кимось прикидатися.


Тут, з іншого боку монітору, сидять дівчата та хлопці, які обожнюють катати, бігати, подорожувати, бо бачити все на власні очі — це значно крутіше, ніж дивитися стріми на дивані.


Ми не харчуємось огірками та праною, не схиблені на спорті, але щиро прагнемо, щоб тіло не нагадувало копчену скумбрію. Ми хочемо бути в формі, бо це покращує життя. Та й зрештою, що може бути приємнішим, ніж закинути з друзями на плечі рюкзаки, вдихнути три літри гірського повітря і прокататися гірським хребтом? Стільки задоволення від простих речей.


Наші товари, як ти можеш бачити, допомагають під час подорожей та спорту: не загубитися, відремонтувати вел, освітити шлях, впевнитися, що пробіг сьогодні більше кілометрів, ніж той чувак, на якого ти підписаний.


Ми не продаємо китайський мотлох: самі таким не користуємось і тобі не пропонуємо. З Garmin ти не загубишся посеред лісу, бо навігатор раптом залажав. Якісний німецький ліхтар не погасне посеред ночі… коротше, ми продаємо речі, які приємно взяти до рук і яким ми довіряємо. За них перед тобою не соромно. А ми — ми просто в захваті.


А як щодо тебе? Ми теж хочемо познайомитися з тобою! Підпишися, і ми будемо вітати тебе з Днем народження, слати різні цікаві штуки і залишатися на зв'язку. Хороші люди мають триматися купи.


А тепер, якщо маєш час, оціни асортимент на власні очі. Для тебе ми зібрали багато крутих речей. А коли щось буде незрозуміло чи важко вибрати, сміливо дзвони або заходь знайомитися особисто.


Спасибі, що ти з нами! :)

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!