SILCA HX-ONE Home Essential Kit. Набір інструментів | Sport-Device.com.ua

HX-ONE Home Essential Kit

SILCA HX-ONE Home Essential Kit

3 780 грн.
853740005442
Набір шестигранних ключів та біток в дерев'яному футлярі. Кожен інструмент оброблений вручну і пройшов жорсткий контроль якості, допуски по розмірах мінімальні.
Кількість
Недостатньо товарів в наявності

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Кожен інструмент оброблений вручну і пройшов жорсткий контроль якості, допуски по розмірах мінімальні. Текстуроване полімерне покриття має має високий ступінь зчеплення. Ключі не вислизають під час роботи в рукавичках або коли руки забруднені мастилом. 

В наборі присутній магнітний адаптер з нержавіючої сталі для ¼” біток під 6мм шестигранник "SILCA 17-4 Stainless Magnetic Adapter", це власна запатентована розробка. Бітки не випадають, фіксуються магнітом з таким приємним клацанням :))
Відповідно в наборі є 6 біток Torx найбільш популярних розмірів, 2 бітки Phillips і 2 Flat. 

Футляр з натурального дерева, зазвичай це бук, виготовлений на ЧПК верстаті, але чистова його обробка проводиться вручну. Кожен елемент з набору вкладений в ідельно підігнаний слот. Гумова вкладка з вказаними номерами шестигранників додає зручності у використанні. Кришка ідеально підігнана і так само фіксується магнітним замком.

Для виготовлення інструментів HX-One Essentials інженери SILCA вибрали інструментальну сталь марки S2. Основними її характеристиками є отимальний баланс міцності, твердості, зносостійкості. Тверда робоча поверхня вкрита тонким шаром хрому забезпечує довге життя як самого інструменту, так і шліців кріплень. 

Особливості

  • текстуроване полімерне покриття

  • дерев'яний футляр з кришкою на магнітах

  • шестигранники 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10мм

  • магнітний адаптер для біток 6мм – 1/4"  

  • Torx® (біти) T8, T10, T15, T20, T25, T30

  • викрутки (біти) PH1, PH2, SL4 і SL5
853740005442

Характеристики

Тип
шестигранники

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!