Super Secret Chain Lube

Super Secret Chain Lube

SILCA Super Secret Chain Lube

655 грн.
62048
Рідка воскова змазка для ланцюга з максимально низьким динамічним коефіцієнтом тертя.
Супер швидкість та тиха робота, якої вистачає надовго

iStock-513427882-made-in-USA2.jpg
Об'єм
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим


Silca Super Secret Chain Lube
поєднує в собі супер-швидкість та тиху роботу трансмісії після “виварювання” ланцюга в гарячому воску із зручністю використання звичайного рідкого воску у флаконі - ті ж самі переваги гарячого воску, але без зайвого клопоту!

Окрім цього, Super Secret Chain Lube містить наночастинки дисульфіду вольфраму WS2 з динамічним показником тертя на 60% нижчим в порівнянні з тефлоновими добавками (PTFE) і на 75% відносно традиційного дисульфіду молібдену (MoS2). Silca Super Secret

Ця змазка створена для велосипедистів, які хочуть покращити свої показники мінімізувавши тертя в трансмісії, а також для тих, хто любить супер-тиху її роботу.

Silca Super Secret Chain Lube почалась з розробки розробки змазки на основі гарячого воску. Протягом багатьох років професійним атлетам Джош Портнер (власник компанії Silca) рекомендує виварювати ланцюг у гарячому воску. 

Проте, основною проблемою цього методу є необхідність скрупульозної підготовки та уваги до температури під час плавлення та нанесення воску. Рішення прийшло зі світу перегонів IndyCar, де Джош познайомився з групою розробників, які реалізували технологію додавання воску в стані пудри до розчину, що швидко висихає. 

Це дозволило досягти такої ж високої якості змащування, як і при зануренні у воск, тільки швидше і простіше! Додані у розчин наночастинки дисульфіду вольфраму WS2 довела - на ринку немає аналогічних продуктів, здатних настільки сильно знизити тертя між деталями і лишаючись при цьому простими у використанні.


sscl_all3sizes_2000x.jpg


Формула Silca Super Secret Chain Lube містить у собі 4 різних типів воску, нано-частинки Tungsten Di-Sulfide та легкий спирт, що робить цей продукт абсолютно нешкідливим для середовища. Окрім того, той самий спирт ми використовуємо у наших Gear Wipes, через це змазка найкраще знімається ними.


СПЕЦИФІКАЦІЯ

Змазка доступна в трьох варіантах пакування: пляшки об’ємом 118 мл (4 oz), 237 мл (8 oz) та баночка об’ємом 470 мл (16 oz) зі змазкою об’ємом 355 мл (12 oz) всередині. Останній варіант створений для того, щоб ви могли нанести змазку шляхом занурення ланцюга в баночку.

Для досягнення максимального результату ланцюг має бути ідеально чистим та сухим перед нанесенням змазки.
Використовувати ланцюг можна після висихання (час висихання залежить від умов, але не менше 12 годин).

Рекомендуємо використовувати Super Secret Chain Lube ПІСЛЯ поїздки, щоб бути повністю готовим до вашого наступного виїзду.


ВИКОРИСТАННЯ


Очищення ланцюга

 • Використовуючи розчинник (краще за все використовувати ECO біодегрізери) та щітки, вичистити всі ланки ланцюга від залишків старої змазки та бруду. Рекомендуємо зробити 6-8 обертів ланцюга

 • Промийте водою під тиском. Направляйте шланг на ланцюг перед заднім перемикачем (зверху вниз). Ні в якому разі не мийте таким чином касету, та не направляйте воду на втулки чи каретку.

 • Використовуючи чисту щітку промийте ланцюг ще раз сумішшю рідкого мила (або Fairy) з водою.

 • Знову промити водою.

 • Витріть ланцюг паперовими рушниками і дайте висохнути десь 30 хвилин (в сонячний теплий день). Або краще продути ланцюг повітрям під тиском, щоб прибрати залишки рідини.


Змащування

 • Переконайтесь, що ланцюг відносно прямий (наприклад, використовуються середні зірки касети та системи).

 • Встряхніть пляшку та відкрийте кришку-дозатор наполовину.

 • Прокручуючи педалі в зворотному напрямку почніть наносити змазку на верх кожного ролика (не менше 1 краплі на ролик, але не більше 2-х).

 • Використовуючи пальці втирайте змазку зверху та знизу ланцюга. Зробіть 3-4 повних обертів в зворотному напрямку.

 • Прокрутіть педалі вперед, при цьому одночасно перемикайте задній перемикач  до найбільшої зірки. Перекос ланцюга дозволяє змазці потрапити в усі ланки. Зробіть 3-4 повних обертів, переключаючись по всьому діапазону касети.

 • Припиніть педалювання та дайте висохнути. Рекомендований час висихання 24 години.

 • Для максимального естетичного ефекту та чистоти використайте SILCA Gear Wipes, щоб витерти залишки змазки з роликів та перемикачів.


62048

Характеристики

Тип
парафіни
Призначення
ланцюги
Об'єм
120 мл - 360 мл
Країна походження
США

Штрихкод
850005186243

Можливо вас зацікавить:

Зазвичай разом з цим товаром замовляють:

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!