SILCA Pista Floor Pump

853740005886

3 190 грн.

В наличии


Быстрый заказ в 1 клик
Для заказа укажите имя, e-mail или номер телефона
Отмена    
.
Заказать в 1 клик
Доставка
бесплатно
Курьер по Киеву
1.5 часа
Новая почта
отправим сегодня
Самовывоз
подготовим за 20 мин
Гарантия
24 месяца
044 232-93-92
Kyivstar
098 722-72-06
Life
093 029-76-74Починаючи з 1917 року SILCA стала світовим лідером з виробництва високопродуктивних велосипедних насосів. Саме модель Pista (з італійської - трек) стала найбільш популярною та впізнаваною. Протягом кількох десятиліть, з 50-х і до самого кінця 70-х помаранчевий Pista був улюбленцем механіків в веломайстернях, бо ремонтопридатний; був улюбленцем механіків професійних європейських команд,  завдяки його надійності та пласкому дизайну; і нарешті улюбленцем велосипедистів всього світу, що купуючи його знали, купувати інший насос вже не доведеться. 

 Сучасний Pista зберіг прекрасну естетику оригіналу і водночас отримав довершений дизайн. Оновлений манометр працює з більшою точністю. Форма ручки залишилась незмінною, але зараз вона виготовляється з натурального дерева замість бакеліту. Сталева конструкція покращила якість та забезпечила надійність оригіналу.

  • Надійна сталева конструкція
  • Ручка з натурального дерева з пазами для кріплення шланга
  • Високо-продуктивний шкіряний плунжерний поршень SILCA
  • Латунний зворотний клапан
  • Довжина шланга 105 см
  • Патрони Schrader та Presta
  • Кнопка стравлювання надлишкового тиску
  • Максимальний тиск 220psi


Історія Pista

В кінці 50-х на прохання команди механіків Фаусто Коппі інженери SILCA взялися до розробки нової моделі, яка мала поєднати в собі всі найкращі характеристики тогочасних насосів. Як наслідок в 1962 році презентовано насос Pista, його досконалий дизайн залишався незмінним протягом кількох десятиліть. Сама ж назва Pista, що з італійської означає трек, стала загальною для всіх насосів цієї категорії. Конструктивно насос вирізнявся сталевим циліндром, поршнем з товстим 3мм шкіряним манжетом, внутрішніми латунними клапанами та овальною ручкою з пазами для фікації шлангу, що робило його зручним для транспортування. Pista швидко отримав визнання професійних механіків усього світу завдяки його довговічності, надійності і точності.


В оновленому Pista SILCA зберегла магію оригінального насосу, додавши функціональності та надійності. Так оригінальна форма ручки залишилася без змін, але тепер вона виготовляється з натурального дерева і виглядає більш класично. Новий Pista отримав комплект патронів для ніпелів Presta та Schrader з кнопкою для скидання надлишкового тиску в шланзі. Новий датчик тиску точніший на 3% і повністю захищений алюмінієвим корпусом. А ще, були використані самозмащувальні внутрішні направляючі, рух поршня став максимально плавним і це підвищило ефективність накачування.

Що залишилося без змін, так це основні компоненти, котрі забезпечують насосам SILCA довговічність та надійність. Мова йде про 3мм шкіряний манжет і внутрішні латунні клапани, що виготовляються на тих самих заводах в Мілані починаючи з 1947 року. Саме ці компоненти і є серцем, основою Pista. Вони забезпечили більше 70 років бездоганної роботи в найсуворіших умовах, тому ми й досі продовжуємо використовувати їх.

w1200_23e6_leather_fit_copy.jpg

Тип насосы
Гарантия 25 лет

Написать отзыв

Pista Floor Pump

Pista Floor Pump

другие товары из этой категории
Товар добавлен в список сравнения