SILCA Ultimate Tubeless Sealant
  • Новий

Ultimate Tubeless Sealant

SILCA Ultimate Tubeless Sealant

755 грн.
60907
Герметик для безкамерних коліс на основі спіненого латексу та волокон карбону (технологія FiberFoam®). З мінімальними втратами тиску закриває проколи і порізи до 7мм.

iStock-513427882-made-in-USA2.jpg
Об'єм
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

SILCA Ultimate Tubeless Sealant – високоефективний засіб герметизації покришок в умовах високого тиску. 

Близько 5% від загального об'єму герметика Ultimate Tubeless Sealant припадає на подрібнені вуглецеві волокна довжиною 6, 9 та 12 мм. Чому саме вуглець? Він легший ніж кевлар чи скловолокно, що дозволяє збільшити частку волокон в однаковому об'ємі латексу. Більша кількість легких волокон, рівномірно розподілених у спіненому латексі, означає швидшу їх доставку до місця проколу. Потік повітря переносить тисячі мікробульбашок латексу разом з жорсткими волокнами вуглецю, які накладаючись одне на інше, блокують отвір в покришці. Така "дамба" з міцних і щільних волокон здатна закривати отвори розміром до 7.5 мм.

Після повної герметизації на місцях проколів лишається армований карбоном латекс, що закриває їх з обох сторін і суттєво знижує вірогідність повторного відкриття. 

Щільні латексно-карбонові "дамби" дозволяють використовувати герметики з високою концентрацією антифризів. SILCA Ultimate Tubeless Sealant не втрачає властивостей за температури до -12°C, і має термін служби близько 7-9 місяців залежно від температури та вологості.

Ми рекомендуємо доливати SILCA Ultimate Tubeless Sealant Replenisher кожні 90-120 днів. Свіжа порція латексу з дещо більшою часткою антифризів окрім відновлення загального об'єму герметика в колесі розріджує залитий раніше залишок. В такий спосіб термін використання без втрати ефективності становитиме близько 12 місяців. Replenisher не містить карбонових волокон, його можна доливати через ніпелі.

Результати проведених тестувань свідчать, що втрати герметика у вигляді просочування через бічні стінки нових вперше встановлених покришок можуть досягати 30% від залитого об'єму. Найчастіше це відбувається у випадку використання надлегких покришок з пористими стінками. Щоб вирішити проблему залийте додаткові 30 мл герметика під час монтажу колеса або репленішера, якщо колесо вже зібране.

Важливо: CO2, конденсат з компресорів, тальк можуть спричинити затвердіння герметика. Пам'ятайте про це під час монтажу безкамерних коліс.

Походження карбонових волокон

Подрібнені та ретельно очищені вуглецеві волокна в минулому були карбоновими елементами гоночних автомобілів, частин літаків, велосипедних рам, ободів та інших компонентів

Технології

FiberFoam® Technology

Під час руху суміш надзвичайно легких вуглецевих волокон довжиною 6, 9 і 12 мм рівномірно розподіляється в спіненому латексі, що сприяє швидкому перекриттю і заклеюванню проколів з мінімальною втратою повітря.

Особливості

Не використовувати шприци

Герметизує отвори більші ніж діаметр ніпеля

Ефективний до -12°C

Містить антифризи, залишається в рідкому стані протягом 7-9 місяців

Добре струсити

Для рівномірного розподілу вуглецевих волокон в латексній основі

Подовження терміну використання

Залежно від температури та вологості рекомендуємо доливати SILCA Ultimate Tubeless Replenisher кожні 90-120 днів

Технічні характеристики

  • Екологічно безпечний
  • Не містить аміак
  • Закриває порізи і проколи до 7 мм
  • Температура використання до -12°C
  • Об'єм: 236 мл, 473 мл, 946 мл
  • Made in USA
60907

Характеристики

Тип
герметики
Призначення
шосе, гревел, мтб
Об'єм
236 мл, 473 мл, 946 мл
Країна походження
США

Можливо вас зацікавить:

Зазвичай разом з цим товаром замовляють:

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!