Panaracer GravelKing SS Limited Edition 2024
  • Новий

GravelKing SS Limited Edition 2024

PANARACER GravelKing SS Limited Edition 2024

2 295 грн.
F740-GKSS-MC-B2

Напівсліки Gravelking другого покоління в кольорах Matcha та Panaracer Purple.

Розмір
Колір
Кількість
Недостатньо товарів в наявності

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

За вже усталеною традицією, щороку Panaracer випускає обмежену в кількості партію GravelKing з кольоровим протектором. Цьогорічні кольори – Panaracer Purple та Matcha. Обидва доступні в комбінаціях з чорним чи коричневим сайдом.

Panaracer Purple – елегантний глибокий колір, приурочений до 10-ї річниці серії GravelKing та презентації її другого покоління. Matcha - уособлює відчуття безпеки, стабільності та гармонії, додасть емоцій будь-якому байку.

Технології

Play Video

Технології виробництва серії GravelKing Standard на прикладі моделі X1.

ZSG GRAVEL

Абсолютно новий, суто гравійний компаунд. За основу йому слугує перевірений часом матеріал Zero Slip Grip. Прискіпливо підібрані компоненти гарантують низький опір коченню, водночас зберігаючи оптимальний рівень зчеплення з різними видами покриття — від асфальту до крупного чи навпаки дрібного сипучого гравію. І наостанок, надзвичайна стійкість до температурних коливань: компаунд не втрачає своїх властивостей ні на розпеченому асфальті, ні на зимових мерзлих стежках.

TUFFTEX

Тонкий, але надзвичайно міцний та еластичний матеріал. Виготовляється виключно для GravelKing другого покоління. Велика кількість тонких волокон зберігає каркас покришки достатньо м'яким, що додає комфорту під час руху та знижує опір коченню. Щільне переплетіння волокон суттєво знижує шанси отримати прокол. Зверніть увагу, захисний шар розміщений по всій площині, від борту до борту.

BEADLOCK

Інноваційний дизайн бортів нових GravelKing дозволяє використовувати їх з ободами різних типів (як hookless, так і clincher). Порівняно з попереднім поколінням, покришки легше встановити для безкамерного використання за допомогою лише стаціонарного насоса. Окрім цього, надійний контакт з ободом покращує стабільність і додає впевненості на будь-якій місцевості.

Ефективність

Технічні характеристики

F740-GKSS-MC-B2

Характеристики

Тип
Tubeless (безкамерки)
Серія
GravelKing
Призначення
гревел
Бортувальний трос
арамід (складний)
Країна походження
Японія

Можливо вас зацікавить:

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!