SIGMA SPORT ROX 12.1 EVO | Sport-Device.com.ua

ROX 12.1 EVO

SIGMA ROX 12.1 EVO

15 489 грн.
SD01040
Велокомп'ютер з GPS-навігацією і сучасними мапами. Підтримка GPS, GLONASS, Galileo. До 14 годин на одному заряді.
Made in Germany.
Колір
Кількість
Недостатньо товарів в наявності

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

ROX 12.1 EVO – потужний багатофункціональний велокомп'ютер з GPS-навігацією і сучасними мапами.

Опрацьовує широкий діапазон показників і виводить тренувальний процес на новий рівень. В парі із застосунком SIGMA RIDE для iOS та Android готовий до подорожей будь-де і будь-коли. 

На 100% "Made in Germany": від зародження ідеї до розробки і виготовлення.

На лісових стежках, гравійних дорогах чи в павутині міських вулиць ROX 12.1 EVO знайде найкращий маршрут і впевнено виведе до місця призначення.

Особливості

ОДИН ДЛЯ ВСІХ

Планування подорожей, професійні тренування й участь у змаганнях, пошук нових цікавих маршрутів для поїздок містом чи його околицями. Новий ROX 12.1 EVO задовольнить потреби будь-якого велосипедиста.

ОНОВЛЕНА НАВІГАЦІЯ

Побудова маршрутів відбувається на основі OSM-карт з акцентом на велосипедні доріжки. Враховується дорожнє покриття, висотний профіль, обраний тип велосипеда (MTB, шосе, гревел, електро чи сітібайк). З'їхали з маршруту? Не проблема! ROX 12.1 EVO швидко його перебудує, оновить відстань і розрахунковий час прибуття до місця призначення.

ПРОФЕСІЙНА СИСТЕМА ТРЕНУВАНЬ

Шість попередньо встановлених спортивних профілів і ще 22 з можливістю персонального налаштування. Створюйте власні програми тренувань чи обирайте із завантажених на пристрій. Набір інструментів для ефективного планування та аналізу тренувального процесу.

ЗРУЧНЕ КЕРУВАННЯ

П'ять кнопок і сенсорний дисплей з датчиком дощу для використання за будь-яких умов (краплі на дисплеї не перешкоджають керуванню).

ПОТУЖНЕ "ЗАЛІЗО"

Масштабування мапи, обчислення треку, перебудова маршруту: зібраний на потужних компонентах ROX 12.1 EVO легко і швидко виконує ці завдання.

ШВИДКИЙ "ХОЛОДНИЙ СТАРТ"

Задля швидкого визначення поточного положення, системами позиціювання GPS, Galileo та BeiDou (GNSS) використовуються до 99 каналів.

СЕРВІСИ І ПРИСТРОЇ

ROX 12.1 EVO можна зв'язати з мобільним застосунком SIGMA RIDE, зовнішніми датчиками та програмами сторонніх розробників. Обмін даними відбувається через BLE, ANT+ або WiFi.

E-BIKE СУМІСНІСТЬ

Сумісний для використання з системами провідних виробників. Повний перелік тут.

SMART ФУНКЦІЇ

Сповіщення про вхідні дзвінки й повідомлення доступні на екрані ROX 12.1 EVO. Контроль режиму гідратації та харчування. Надсилання сповіщення про падіння з особистими медичними даними на вибрані телефонні номери.

Інноваційний підхід до навігації

ОДНА ПОЇЗДКА, БАГАТО ОПЦІЙ

Швидко ввести адресу, побудувати маршрут до точки на мапі чи POI (місце інтересу), додати проміжні зупинки – можливості навігації безмежні. І все це працює в автономному режимі, без використання мережі Internet чи під'єднання смартфона.

ОПТИМІЗОВАНІ МАПИ​

ROX 12.1 EVO вже з коробки готовий до використання та має попередньо встановлені мапи для кожної країни. Акцент на велосипедних доріжках та трейлах. Додаткові мапи та оновлення безплатно завантажуються через WiFi.

ЗАВАНТАЖЕННЯ ТРЕКІВ

Швидкий імпорт треків у додаток SIGMA RIDE чи на сам пристрій з сервісів на кшталт Strava та Komoot або у форматі .gpx. Запуск треку можливий одразу після синхронізації ROX 12.1 EVO з додатком. 

ПЛАНУВАННЯ ПОЇЗДОК

Можливість деактивувати поточну позицію, під час створення маршруту, дозволяє поставити стартову точку поїздки будь-де. Згодом легко запустити трек зі списку маршрутів.

ПЕРСОНІФІКОВАНІ МАРШРУТИ

Визначайте власні пріоритети для алгоритму побудови маршруту: найлегший чи найкоротший, з відображенням профілю висот для обох варіантів. Бажаний тип доріг (велодоріжка, асфальт або ж дорога без покриття), також налаштовується в профілі.

ПОКРОКОВА НАВІГАЦІЯ

Під час навігації, на дисплей виводиться маршрут та покрокові вказівники напрямку руху. Візуальний та аудіо сигнали попереджують про наступний поворот. Також вказується відстань до наступного повороту і назва вулиці. Перегляд мапи можна вивести на весь екран або ж на його частину (в режимі тренування).

НАМАЛЮЙ МЕНІ МАРШРУТ

Унікальна функція “Намалюй мій маршрут” працює так: користувач проводить на мапі одну чи кілька ліній, а ROX 12.1 EVO у відповідь будує маршрут. Дистанція і набір висоти підходять? Тоді вперед!

ПЕРЕБУДОВА МАРШРУТУ

У випадку різкого відхилення від треку ROX 12.1 EVO швидко перебудує маршрут до пункту призначення та визначить відстань, час прибуття, набір висоти.

Тренуйтесь як профі

СПОРТИВНІ ПРОФІЛІ

Шість попередньо встановлених спортивних профілів і ще до 20 з можливістю персонального налаштування під будь-які потреби. Профілі легко створювати чи змінювати в меню ROX 12.1 EVO або в застосунку SIGMA RIDE.

ПАРАМЕТРИ ТРЕНУВАННЯ

На дисплей ROX 12.1 EVO можна вивести до 10 значень. Параметри тренування, огляд траси та профілю висот, режим гідратації: обирайте пріоритетні, розташовуйте, змінюйте розміри й кольори полів за власними вподобаннями.

ХАРЧУВАННЯ ТА ГІДРАТАЦІЯ

Для підтримки оптимального енергетичного балансу під час змагань та тренувань комп’ютер періодично нагадуватиме про необхідність відновити водний баланс або з’їсти батончик. Окрім звичайного сигналу можна створити спеціальне текстове повідомлення.

ЗОВНІШНІ ДАТЧИКИ

З ROX 12.1 EVO зможете використовувати додаткові датчики (швидкість, каденс, серцевий ритм, потужність, перемикачі трансмісії, радар, ...), що передають дані через BLE та ANT+.

STRAVA LIVE SEGMENTS

Імпортувати Strava Live Segments на пристрій можна за допомогою застосунку SIGMA RIDE. Ви завчасно отримуватимете повідомлення на дисплеї про наближення до відрізка і про його початок.

ТРЕНУВАННЯ В ПРИМІЩЕННІ

Для занять в приміщені ROX 12.1 EVO пропонує різноманітні програми тренувань і кілька тестів для оцінки рівня підготовленості організму. Синхронізувавши пристрій з велостанком, отримаєте деталізовану інформацію про перебіг тренування і його результати.

Компактний ROX 12.1 EVO оснащений 3-дюймовим трансфлективним сенсорним дисплеєм.

Технічні характеристики

 • Розміри: 95 х 55 х 21 мм 
 • Вага: 110 г
 • Рівень захищеності: IP67
 • Батарея: 2400 mAh (Li-ion), 3.8 V
 • Час роботи: до 14 годин (залежно від зовнішніх умов та персональних налаштувань) 
 • Швидка зарядка: USB-C (3 години від 0 до 100%)
 • Дисплей: 3.0"
 • Роздільна здатність (пікселі): 240 х 400
 • Навігація: GPS, Galileo
 • Швидке визначення поточної позиції (до 99 каналів)
 • Обмін даними: BLE, ANT+, WiFi
SD01040

Характеристики

Датчики
ЧСС
акселерометр
альтиметр
каденс
термометр
швидкість
Батарея, час роботи
до 14 год
Тип батареї
2400 mAh (Li Ion), 3,8 V
Обмін даними
ANT+
Bluetooth (BLE)
Wi-Fi
Розмір
95 х 55 х 21 мм
Гарантія
24 місяці
Водонепроникність
IP67
Країна походження
Німеччина

Можливо вас зацікавить:

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!