Polar A370

Водонепроникний Polar A370 допомагає залишатися в ритмі життя 24/7 завдяки вимірюванню серцевого ритму з зап'ястя, новій технології відстеження сну і можливістю використання GPS вашого смартфона. Чудовий помічник на кожен день, тепер ще універсальніший. 

Подробнее

5 319 грн.

В наличии


Швидке замовлення в 1 клік
Вкажіть, будь ласка, ваше ім`я, e-mail або номер телефону
Відмінити    
.
Замовити в 1 клік
Доставка
бесплатно
Кур'єром по Києву
1.5 години
Нова пошта
відправимо сьогодні
Забрати з офісу
підготовимо за 20 хв
Гарантія
24 місяці
044 232-93-92
Kyivstar
098 722-72-06
Life
093 029-76-74

Відчуйте ритм життя з Polar A370

Зустрічайте Polar A370 - фітнес-трекер для відстеження активності в режимі 24/7.


polar-a370-square-section1.jpg  Отримуйте дані про роботу свого серця

Трекінг активності - це набагато більше, ніж просто підрахунок кроків. Фітнес-трекер Polar A370 зчитує частоту серцевих скорочень в режимі 24/7 прямо з вашого зап'ястя, надаючи точні дані про щоденну активність. За допомогою Polar A370 можна переглянути, скільки калорій ви спалили. Можна отримати дані про вашу найнижчу і найвищу ЧСС, а також дізнатися, як змінюється серцевий ритм протягом дня.

Під час тренування на Polar A370 відображаються вказівки на основі показників серцевого ритму, завдяки чому ви можете тренуватися з потрібною інтенсивністю і швидше досягати своїх фітнес-цілей.


Спіть спокійно зі Sleep Plus

Хороший сон дуже важливий для здоров'я і самопочуття. Нова функція аналізу сну Sleep Plus автоматично відстежує час, кількість і якість вашого сну, а також автоматично виявляє його переривання.


Встановіть бажаний період сну, отримайте його оцінку і аналітику.
polar-a370-square-section2.jpg
polar-a370-square-section3.jpg Приєднуйтесь

Під час тренувань під відкритим небом Polar A370 використовує сигнал GPS, що надходить від телефону, для відстеження темпу бігу і дистанції. Смарт-повідомлення на Polar A370 дозволяють залишатися на зв'язку, коли немає часу дивитися в телефон.

Ви будете отримувати сповіщення про вхідні дзвінки, повідомлення, дії в соціальних мережах і заплановані зустрічі прямо на Polar A370.
Завжди йдіть вперед

Polar A370 - ваш незамінний помічник і мотиватор. Девайс по максимуму полегшує тренування завдяки датчику пульсу прямо на зап'ясті, щоб ви бачили свою пульсову зону і тренувалися з оптимальною для своїх цілей інтенсивністю. Унікальні, науково перевірені функції Smart Coaching від Polar дають рекомендації під час тренувань і відображають мотивуючий огляд.

Активний спосіб життя - це не тільки тренування. Polar A370 допоможе вам бути активним протягом дня, показуючи щоденну мету активності і нагадуючи про необхідність встати і розім'ятися, якщо ви занадто довго сидите на місці.
polar-a370-square-section4.jpgБудьте в ритмі життя
Гід активності

Будьте рухливі кожен день - Polar A370 надає особисту мету фізичної активності. Гід по активному способу життя Polar відображає вашу активність, а також дає поради по досягненню цілей на всі 100%.


calories.pngСмарт-калорії

Polar A370 відстежує кількість витрачених калорій. Ви можете переглянути дані для кожного тренування і для цілого дня. Облік калорій точний завдяки безперервному виміру серцевого ритму і трекінгу активності в режимі 24/7.Користь активності

Вирішили вести здоровий спосіб життя? Має значення кожна деталь. Дізнайтеся, яку користь приносить активність вашому здоров'ю і самопочуттю.


Безперервне вимірювання ЧСС

Завжди будьте в ритмі життя завдяки відстеженню серцевого ритму 24/7, отримуйте загальні та розширені дані про роботу свого серця протягом дня.


Sleep Plus

Новітня технологія відстеження сну від Polar дозволяє детально аналізувати ваш сон. Вона дуже точно відстежує кожен ваш рух, щоб отримати загальну картину сну.

Користь тренування

Polar A370 надає огляд тренування відразу після кожного заняття і повідомляє про його користь для вашого тіла.
Фітнес-тест (з датчиком серцевого ритму Н10)

Ви можете легко перевірити своє аеробний фізичний стан всього за п'ять хвилин: просто підключіть до Polar A370 датчик серцевого ритму (пульсометр) Polar H10 і почніть перевірку. В ході фітнес-тесту вимірюється аеробний фізичний стан на основі показників серцевого ритму, його варіабельності та іншого.
Бігові програми

Тренуйтеся для участі в змаганнях з бігу, використовуючи персоналізований і адаптивний план бігу в Polar Flow. Виберіть один із чотирьох типів забігів (5 км, 10 км, напівмарафон або марафон) і отримаєте комплексний план бігу, який підходить для вашого тіла і ваших цілей.
Функції

Фітнес-трекер із вбудованим пульсометром

Смарт-повідомлення
Відстежувати свій пульс ще ніколи не було так просто: легко, зручно і точно вимірюйте серцевий ритм за допомогою запатентованої оптичної системи вимірювання ЧСС з зап'ястя з 2 світлодіодними індикаторами від Polar.


Залишайтеся на зв'язку з Polar A370 завдяки смарт-повідомленням з телефону. Девайс сповіщає про вхідні дзвінки, повідомлення (в тому числі електронної пошти) і події календаря.


Підключення GPS через телефон

Тренувальні цілі

Телефон допоможе вам отримати повну картину даних вашої активності. У Polar A370 сигнал GPS телефону використовується для вимірювання швидкості бігу і дистанції, що дозволяє зіставити маршрут під час тренувань на вулиці.

Плануйте тренування в додатку Polar Flow, синхронізуйте їх з Polar A370, щоб отримувати інструкції під час занять. На Polar A370 також можна зберегти обрані тренування і знову приступити до них в будь-який час.


Сигнал про відсутність активності Вимірювання швидкості і дистанції без телефону і GPS
Тривале перебування без руху шкодить здоров'ю, тому якщо ви довго сидите на місці, Polar A370 починає вібрувати, щоб ви не забували про перерви на фізичну активність.
Якщо вам не подобається бігати з телефоном, візьміть тільки трекер. Polar A370 відстежує темп бігу і дистанцію з урахуванням рухів зап'ястя.Polar-A370-review-A360-comparison.png

Спортивні профілі
Виберіть спортивні профілі зі списку, що складається з більш ніж 100 видів спорту, і додайте їх на Polar A370, щоб під час тренування на екран Polar A370 виводилися потрібні дані. Спортивні профілі також дозволяють відстежувати журнал тренувань в додатку Polar Flow.Измерение пульса с запястья
Спец. функции трекер активности
Датчики ЧСС (пульс)
Обмен данными Bluetooth 4.0 Smart
Совместимость Android, iOS
Водонепроницаемость 3 АТМ
Гарантия 24 мес

Polar A370

 - фитнес-браслет Polar A370
 - USB-адаптер
 - руководство пользователя

Залиште відгук

A370

A370

Водонепроникний Polar A370 допомагає залишатися в ритмі життя 24/7 завдяки вимірюванню серцевого ритму з зап'ястя, новій технології відстеження сну і можливістю використання GPS вашого смартфона. Чудовий помічник на кожен день, тепер ще універсальніший. 
інші товари з цієї категорії
Товар добавлен в список сравнения