SILCA HX-ONE Home Essential Kit

853740005442

3 770 грн.

В наличии


Швидке замовлення в 1 клік
Вкажіть, будь ласка, ваше ім`я, e-mail або номер телефону
Відмінити    
.
Замовити в 1 клік
Доставка
бесплатно
Кур'єром по Києву
1.5 години
Нова пошта
відправимо сьогодні
Забрати з офісу
підготовимо за 20 хв
Гарантія
24 місяці
044 232-93-92
Kyivstar
098 722-72-06
Life
093 029-76-74

  • футляр з натурального дерева
  • набір шестигранників 2мм-10мм
  • магнітний адаптер для біток 1/4"  
  • 10 сталевих біток Кожен інструмент оброблений вручну і пройшов жорсткий контроль, допуски по розмірах мінімальні. Текстуроване полімерне покриття має має високий ступінь зчеплення. Ключі не вислизають під час роботи в рукавичках або коли руки забруднені мастилом. 


  В наборі присутній магнітний адаптер з нержавіючої сталі для ¼” біток під 6мм шестигранник "SILCA 17-4 Stainless Magnetic Adapter", це власна запатентована розробка. Бітки не випадають, фіксуються магнітом з таким приємним клацанням :))
Відповідно в наборі є 6 біток Torx найбільш популярних розмірів, 2 бітки Phillips і 2 Flat. Футляр з натурального дерева, зазвичай це бук, виготовлений на ЧПК верстаті, але чистова його обробка проводиться вручну. Кожен елемент з набору вкладений в ідельно підігнаний слот. Гумова вкладка з вказаними номерами шестигранників додає зручності у використанні. Кришка ідеально підігнана і так само фіксується магнітним замком.

  Для виготовлення інструментів HX-One Essentials інженери SILCA вибрали інструментальну сталь марки S2. Основними її характеристиками є отимальний баланс міцності, твердості, зносостійкості. Тверда робоча поверхня вкрита тонким шаром хрому забезпечує довге життя як самого інструменту, так і шліців кріплень.  Нижче наведені фото зроблені з 40-кратним збільшенням. Ліворуч шестигранник зі сплаву Cr-V, на фото під ним шліц гвинта з титану. Ці фото зроблені після 28 циклів  затягування / відпускання. Зверніть увагу на зміну кольору шліца, чорне - окислені рештки сплаву Cr-V. Праворуч фото ключа SILCA виготовленого зі сталі S2 із тонкошаровим хромовим покриттям. Він має більш точні розміри і твердість вищу на 16%, внаслідок чого спостерігається лише невелика деформація шліца після 50 циклів затягування / відпускання. 

4mm_Hex_Compare_SILCA_Fotor_Collage_larg
Тип инструменты

Залиште відгук

HX-ONE Home Essential Kit

HX-ONE Home Essential Kit

інші товари з цієї категорії
Товар добавлен в список сравнения