Suunto 9 Baro HR. Годинник, пульсометр | Sport-Device.com.ua

9 Baro HR

Suunto 9 Baro HR

20 300 грн.
ss050090000
Колір
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим
Надійні та стійкі — зовсім як ви!

Поставивши високу мету або задумавши неймовірну пригоду, візьміть з собою годинник, здатний подужати намічений шлях. Годинники Suunto 9 здатний відстежувати до 120 годин безперервних тренувань. Він створений бути стійким і надійним — таким, як ви!

Suunto 9 - це GPS-годинник для мультиспорту, призначений для спортсменів, яким потрібен безкомпромісний спортивний годинник. Інтелектуальна система управління часом роботи від батареї, що підтримує розумні повідомлення, допоможе зробити так, щоб заряду годин вистачило для будь-якої вашої активності. Надійний годинник Suunto 9 створений для виснажливих тренувань, тривалих гонок і екстремальних пригод.

Особливості:

  • Інтелектуальні режими роботи від батареї
  • GPS-навігація
  • технологія FusedTrack
  • Понад 80 спортивних режимів
  • Оцінка частоти пульсу
  • Водонепроникність: до 100 м
  • Барометр
  • Погодні функції
Тепер заряд батареї не закінчиться раптово

Три встановлені режими роботи від батареї («Продуктивний», «Витривалий» і «Ультра») дозволяють записувати від 25 до 120 годин вашої тренування з включеним GPS-модулем. Почавши запис, ви побачите приблизний час роботи годин від батареї в поточному режимі. Якщо його виявиться мало, ви завжди можете переключитися на інший режим.

Розумні нагадування від Suunto 9 враховують історію вашої активності, допомагає вчасно заряджати батарею годинника. Помітивши зниження заряду батареї в ході тренування, годинник автоматично запропонує включити інший режим роботи батареї.

Ще більш точне відстеження маршруту і відстані з технологією Suunto FusedTrack.

Під час довготривалих пробіжок, буває важко зробити запис маршруту. GPS-модуль споживає багато енергії, і батарея не доживає до кінця забігу. Розроблений Suunto унікальний алгоритм FusedTrack покращує відстеження маршруту і пройденої відстані, спираючись на дані, отримані від GPS-модуля і датчиків руху. В результаті, ви можете збільшити час роботи годин від батареї, зменшивши енергоспоживання GPS-модуля без серйозного збитку для точності відстеження.

Тисячі годин випробувань в найсуворіших умовах

«Що найважливіше в приладі, який супроводжує мене в ході тренувань, гонок, пригод і змагань на витривалість? Звичайно ж, надійність! Надійний прилад не відволікає уваги, і мені простіше зосередитися на русі до мети ».

Мауріціо Мендес Круз (Mauricio Méndez Cruz), тріатлет Suunto і чемпіон світу з крос-кантрі триатлону Xterra World Championship

Процеси розробки та виробництва годин Suunto 9 враховують вимоги професійних спортсменів. Команда фахівців Suunto і спортсмени з усього світу піддають новий годинник екстремальних випробувань, які передбачають багато тисяч годин практичного використання в найсуворіших умовах. Цей годинник стануть вашим надійним напарником в будь-яких пригодах.

Запалюйте серця разом з додатком Suunto

Виконайте під’єднання годинника Suunto 9 з новим додатком Suunto, щоб відстежувати всі ваші пригоди та бачити довгострокові тренди, включаючи вашу повсякденну активність і сон. Легко і просто діліться вашими найбільшими досягненнями та спілкуйтеся зі спільнотою користувачів цього додатка.

Розумне підключення до мобільного пристрою, що передає на годинник сповіщення про вхідні дзвінки, інформацію, повідомлення, допоможе вам залишатися в курсі справ. Додаток Suunto можна скачати в App Store або Google Play.

ss050090000

Характеристики

Тип
пульсометри
Датчики
GPS
ЧСС
акселерометр
альтиметр
компас
термометр
Обмін даними
Bluetooth 4.0
Водонепроникність
10 ATM
Вимірювання пульсу
нагрудний датчик
на зап'ястку
Гарантія
12 місяців

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!