Suunto 3 Fitnes. Спортивний годинник, пульсометр | Sport-Device.com.ua

3 Fitness

Suunto 3 Fitness

6 380 грн.
SS050018000
Надійний фітнес-годинник зі смарт-функціями, призначений для тих, хто веде активний спосіб життя і цінує здоров'я і благополуччя. Годинник створює для вас персональний план тренувань, який адаптується до ваших потреб. У реальному часі ви будете отримувати підказки, які допоможуть тренуватися з потрібною інтенсивністю. Цілодобове відстеження активності з вимірюванням кроків, калорій та сну, а також моніторинг стресу і відновлення, дають цілісну картину дня і допоможуть підтримувати здоровий баланс активності та відпочинку.
Колір
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Прекрасний та надійний фітнес-годинник

Suunto 3 Fitness - прекрасний та надійний фітнес-годинник зі смарт-функціями, призначений для тих, хто веде активний спосіб життя і цінує здоров'я та благополуччя. Годинник створює для вас персональний план тренувань, який адаптується до ваших потреб. У реальному часі ви будете отримувати підказки, які допоможуть тренуватися з потрібною інтенсивністю. Цілодобове відстеження активності з вимірюванням кроків, калорій і сну, а також моніторинг стресу і відновлення, дають цілісну картину дня і допоможуть підтримувати здоровий баланс активності та відпочинку.

Особливості:

  • Адаптивні тренувальні плани
  • Цілодобове відстеження активності: кожного кроку, калорії та хвилини сну
  • Відстеження якості сну
  • Стрес і відновлення
  • Пульсові зони
  • Пульс на зап'ясті
  • Підключення до GPS
  • Водонепроникність (до 30 м)
  • Час роботи батареї до 5 днів
  • Дзвінки, смс і повідомлення на годиннику

Адаптивні поради по тренуванню

На підставі рівня вашої підготовки та минулої історії тренувань Suunto 3 Fitness створює 7-денний план тренувань оптимальної тривалості та інтенсивності, щоб кожна вправа покращувала вашу підготовку.

План тренування автоматично адаптується до ваших поточних занять, так що, якщо ви пропустите вправу або дасте надмірне навантаження, вам не доведеться вручну вносити зміни.

Заплановані вправи легко активувати, а після їх початку годинник сам допоможе вам підтримувати потрібну інтенсивність.

Готовий до всіх видів спорту

Suunto 3 Fitness готовий до всіх ваших занять спортом: як бігом, плаванням і велоспортом, так і до силових тренувань, походів і так далі. Годинник використовує вбудований датчик каденсу, щоб вимірювати швидкість і відстань під час бігу або ходьби, можливо використовувати його при тренуванні в приміщенні.

Вимірювання пульсу на зап'ясті дуже зручно, а водонепроникність до 30 метрів означає, що можна плавати в годиннику без побоювання.

Баланс занять і відпочинку

Suunto 3 Fitness автоматично веде облік щоденних кроків і калорій. Але для балансу активності дуже важливий хороший сон. Одягайте Suunto 3 Fitness і вночі, щоб вести журнал сну. Після пробудження ви побачите звіт, скільки ви проспали й наскільки це допомогло процесу відновлення. Крім того, годинник вимірює рівень стресу і відновлення протягом дня, щоб у вас вистачало енергії на весь день.

Збагатіть свій досвід тренувань з додатком Suunto

Suunto 3 Fitness підключається до нового додатку Suunto, який веде журнал всіх ваших занять, повідомляє всі подробиці про поточне тренування, про сон і загальний рівень фізичної підготовки. Діліться яскравими моментами з ваших занять з іншими, в спільноті додатку Suunto.

Підключення до додатка Suunto, також, дозволяє відстежувати довжину маршруту, швидкість і пройдений маршрут за даними GPS у вашому мобільному.

Вага: 36 г

Матеріал безеля: Нержавіюча сталь

Матеріал скла: Поліамід

Матеріал корпусу: Поліамід, армований скловолокном

Матеріал ремінця: Силікон

SS050018000

Характеристики

Тип
пульсометри
Датчики
GPS
ЧСС
акселерометр
Обмін даними
Bluetooth 4.0
Водонепроникність
3 ATM
Вимірювання пульсу
на зап'ястку
Гарантія
12 місяців

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!