SILCA Speedbalance. Комплект балансірів | Sport-Device.com.ua

Speedbalance

SILCA Speedbalance

1 026 грн.
853740005596
SpeedBalance – перша в світі система аеродинамічних магнітних балансирів для карбонових коліс. Балансири кріпляться безпосередньо на обід та покликані на зміну спицевим балансирам.
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Що це?

SpeedBalance – перша в світі система аеродинамічних магнітних балансирів для карбонових коліс. Балансири кріпляться безпосередньо на обід та покликані на зміну спицевим балансирам.

Для кого це?

Для амбіційних сфокусованих на результаті велосипедистів. Правильно збалансовані колеса – плюс 0.5 - 1.5 Ват на швидкості 50 км/год.

Оскільки карбонові диски вищі, довші і важчі ніпелі створюють дисбаланс для колеса. Самі диски на 2-8 грамів важчі у місцерозташуванні ніпеля, оскільки ця частина ободу потребує додаткового посилення карбоновим волокном, щоб запобігти руйнуванню отвору. Внутрішній шов шини знаходиться якраз на ніпелі, (так само і в трубчастих шинах), шток ніпеля має 2-шарову гумову головку на клапані, все це створює дисбаланс. Звичайний обід з висотою 60 мм зазвичай має 10-16 грамів дисбалансу на ніпелі і, в принципі, він майже не помітний для велосипедиста. Але високий обід 82 мм вимагає додаткових 20-25мм довжини штоку ніпеля, додаючи ще 3-4 грами.

Як це працює?

В середині кожного балансиру знаходяться 4 з'ємні фольфрамові циліндри вагою 2.5 г кожен. Індивідуальний підбір загальної маси балансиру забезпечує оптимальний баланс, компенсуючи вагу ніпеля, це усуває вібрації на високих швидкостях і покращує загальну керованість велосипедом.

Комплект для 2-х коліс містить:

  • магнітний балансир SpeedBalance х 2 шт

  • фольфрамові циліндри х 8 шт

  • силіконова накладка на для ніпелів SpeedShield х 2 шт


853740005596

Характеристики

Тип
балансири

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!