SILCA Gear Wipes. Серветки для чистки велокомпонентів | Sport-Device.com.ua

Gear Wipes

SILCA Gear Wipes

1 080 грн.
850005186069
SILCA Gear Wipes – двосторонні серветки для видалення слідів мастила та бруду з велосипеду чи забруднених під час ремонту рук. Текстурована сторона призначена для видалення сильних забруднень, м'яка шліфувальна сторона – для полірування, залишає після себе бездоганний блиск. Серветки безпечні для шкіри, їх використання не потребує додаткового захисту рук.

Ідеальні для чистки та полірування. Made in USA.
Кількість
Недостатньо товарів в наявності

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Призначення серветок SILCA Gear Wipes – очищення будь-яких деталей велосипеда або ж навіть рук, забруднених в процесі його ремонту.

Спеціальна формула легко змиває бруд, залишки мастила, плями від поту чи спортивних напоїв з рами, ланцюга та зрештою з будь-яких інших поверхонь.

В порівнянні зі звичайними вологими серветками Gear Wipes мають двосторонню будову. Структурована поверхня Kimberly Clark прибирає дрібні частки бруду без надмірних зусиль. Саме надмірне тертя досить часто призводить до появи дрібних пошкоджень лакофарбового покриття. М'яка гладка сторона призначена для фінальної очистки і полірування.

Швидке випаровування очисника на основі розчинників означає, що ви зможете відмити білу обмотку руля до стану нової, прибравши липкі залишки від попередніх очисників. 

В одному контейнері 110 серветок.

Made in USA.
850005186069

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!