Rox 7.0 GPS. Велокомп'ютер | Sport-Device.com.ua

Rox 7.0 GPS

Sigma Sport Rox 7.0 GPS

3 999 грн.
SD01005
Дуже проста у використанні модель, незважаючи на свій багатий функціонал. GPS-навігація, барометричне вимірювання висоти, три спортивних профілі, інтеграція зі Strava.
Кількість
Недостатньо товарів в наявності

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Кинь собі виклик!

Strava live segments перетворять кожну поїздку в захоплюючу гонку - під час їзди ви будете в режимі реального часу спостерігати за найшвидшим результатом на маршруті і порівнювати його зі своїм власним. Відрізки можуть бути завантажені на GPS ROX через центр обробки даних.


GPS Track-навігація

Завдяки вбудованому GPS модель забезпечує чудову навігацію по завантаженому або збереженому маршруту. Також можна створювати нові маршрути в центрі обробки даних.

Для зручної поїздки по маршруту для вас створені п'ять навігаційних функцій і зручна графічна карта.

Функції навігації включають у себе "час до пункту призначення", "відстань до пункту призначення", "відхилення від маршруту - сигнал застереження", "дорожні сигнали" і "перегляд маршруту".


Точки на маршруті

У центрі обробки даних ви можете встановлювати важливі для вас точки на маршруті з індивідуальними інформаційними повідомленнями. При наближенні до точки ви почуєте сигнал і побачите повідомлення на екрані.


Ваші спортивні профілі

Три попередньо створені тренувальні профілі: "дорожній велосипед", "гірський велосипед", "інше". Просто виберіть готовий профіль або створіть свій власний.


Перегляд тренувань

Вам подобається, коли вся інформація подається відразу, або коли на екрані її менше і простіше зчитувати? У будь-якому випадку ви можете налаштувати вигляд свого екрану, як вам захочеться і як зручно в даній ситуації.


Поділіться своєю історією

Ви можете не тільки зіставляти і аналізувати дані тренування, але і ділитися ними на різних платформах - Strava, TrainingPeaks, 2Peak, Facebook.


Ємність пам'яті

До 400 годин загальної ємності.Повний матричний дисплей

Дисплей з точковою матрицею дозволяє гнучко налаштовувати параметри відображення метрик, легко читати при яскравому сонячному світлі та має підсвічування для нічних поїздок.


Термін служби батареї

Автономна робота пристрою становить до 13 годин.

SD01005

Характеристики

Тип
безпровідні
Датчики
GPS
альтиметр
Обмін даними
ANT+

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!