Sigma ROX 12.0 Sport. Велокомп'ютер з GPS | Sport-Device.com.ua

ROX 12.0 Sport

Sigma Sport ROX 12.0 Sport

10 384 грн.
SD01020
Кількість
Недостатньо товарів в наявності

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Інноваційний підхід до навігації

Можеш задати адресу або позначити точку на мапі, чи обрати щось з ‘цікавих точок’ (POI) – можливості навігації не мають меж. Ти відкритий до спонтанних рішень і освоєння нових маршрутів - функція ‘Draw my Route’ саме для тебе. Вибирай бажаний тип місцевості і дорожнього покриття, ROX12.0 запропонує найкращий маршрут. Мапи Північної Америки та Європи вже завантажені на пристрій. Додаткові детальні мапи доступні до безкоштовного завантаження з OpenStreetMaps.

Тренуйся як профі

Отримуй максимум з ROX 12.0. Налаштуй персональні спортивні профілі для швидкого перегляду під час тренувань (доступні 30 різних параметрів). До початку тренування, створи його програму безпосередньо на пристрої. За бажанням налаштуй повідомлення режиму гідратації і харчування для підтримки водного чи енергетичного балансу.

Надійні комплектуючі

З детальними картами, потужним процесором і швидким пошуком сигналу GPS – ROX 12.0 готовий до старту тоді, коли і ти. Кольоровий сенсорний дисплей залишається однаково чітким і яскравим незалежно від того, тренуєшся під літнім палючим сонцем чи сірого похмурого дня. Стандарт захисту IP67 (пил, бруд та вода) дозволяє використання за будь-яких погодніх умов.

Просте керування

З сенсорним дисплеєм та зручним меню керувати ROX 12.0 так само просто як і смартфоном. Інтерфейс з великими символами та іконками, операційна система логічна і очевидна. Повернутися в головне меню можна в будь-який момент натисканням кнопки Home.

Wi-Fi обмін данними

Вбудований WiFi модуль дозволяє завантажувати маршрути поїздок з Strava, Komoot чи GPSies напряму. Обмін даними з DATA CENTER та SIGMA LINK теж відбувається через WiFi та SIGMA CLOUD. Детальна інформація про Ваші поїздки синхронізується автоматично, і буде доступною, як тільки зайдеш у власний акаунт. ROX12.0 підключиться до мобільної точки доступу, якщо мережа WiFi недоступна.

Яскравий дизайн

Набридло чорне? Додаткова опція для ROX 12.0 – змінні кейси, що доступні в кольорах ‘wild orange’, ‘sky blue’ and ‘lime green’. Кожен кейс комплектується сетом кольорових кнопок.

Комплектація

  • кріплення з виносом GPS Butler 

  • кріплення ROX GPS 

  • кабель Micro-USB 
SD01020

Характеристики

Тип
безпровідні
Датчики
GPS
альтиметр
Обмін даними
ANT+
Wi-Fi
Гарантія
24 місяці

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!