Sigma ROX 11.0 GPS Set. Велокомп'ютер | Sport-Device.com.ua

ROX 11.0 GPS SET

Sigma ROX 11.0 GPS SET

8 958 грн.
01008

Професійна модель. GPS-навігація, барометричне вимірювання висоти, три спортивних профілі, інтеграція зі Strava, а також 3-осьовий компас, можливість підключення до смартфону, датчики каденса і пульсу - в комплекті.

Колір
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Кинь собі виклик!

Strava live segments перетворять кожну поїздку в захоплюючу гонку - під час їзди ви будете в режимі реального часу спостерігати за найшвидшим результатом на маршруті і порівнювати його зі своїм власним. Відрізки можуть бути завантажені на GPS ROX через центр обробки даних.


GPS Track-навігація

Завдяки вбудованому GPS модель забезпечує чудову навігацію по завантаженому або збереженому маршруту. Також можна створювати нові маршрути в центрі обробки даних.

Для зручної поїздки по маршруту для вас створені п'ять навігаційних функцій і зручна графічна карта.

Функції навігації включають у себе:

"час до пункту призначення"

"відстань до пункту призначення"

"відхилення від маршруту - сигнал застереження"

"дорожні сигнали"

"перегляд маршруту".


Точки на маршруті

У центрі обробки даних ви можете встановлювати важливі для вас точки на маршруті з індивідуальними інформаційними повідомленнями. При наближенні до точки ви почуєте сигнал і побачите повідомлення на екрані.

Ваші спортивні профілі

Три попередньо створені тренувальні профілі: "дорожній велосипед", "гірський велосипед", "інше". Просто виберіть готовий профіль або створіть свій власний.


Перегляд тренувань

Вам подобається, коли вся інформація подається відразу, або коли на екрані її менше і простіше зчитувати? У будь-якому випадку ви можете налаштувати вигляд свого екрану, як вам захочеться і як зручно в даній ситуації.


Смарт-підключення

Завдяки передавачам частоти серцевих скорочень R1 DUO і швидкості + каденса R2 DUO Combo ви можете передавати дані на пристрої, сумісні з ANT+ або Bluetooth Smart. Це дає можливість відправляти всі важливі дані на ROX GPS 11.0 і смартфон за допомогою будь-якого сумісного додатку. У поєднанні із SIGMA LINK велокомп`ютер також може відображати вхідні дзвінки та повідомлення.


SIGMA LINK

ROX GPS 11.0 може підключатися до смартфону за допомогою Bluetooth Smart і додатку SIGMA LINK. Тепер ви можете вільно передавати настройки, маршрути і навіть дані тренувань між пристроями, а також бачити вхідні дзвінки та повідомлення.


Вимірювання частоти пульсу

Передавач частоти серцевих скорочень R1 DUO використовує дві різні технології передачі даних. Вони можуть передаватися в ROX GPS 11.0 через ANT+ і разом зі смартфоном через Bluetooth Smart.


Вимірювання швидкості і каденса

Новий передавач швидкості і каденса R2 DUO COMBO передає дані на ANT+ і Bluetooth-Smart-сумісні пристрої. Це дає можливість одночасно передавати усі важливі дані на ROX GPS 11.0 і на смартфон за допомогою будь-якого сумісного додатку.


Максимальна місткість пам'яті

Пам'ять пристрою до 1000 годин, залежно від інтервалу відрізків (1-2-5-10-20 сек.).


Повний матричний дисплей

Дисплей з точковою матрицею дозволяє гнучко налаштовувати параметри відображення метрик, легко читати при яскравому сонячному світлі та має підсвічування для нічних поїздок.

3-осьовий компас

У ROX GPS 11.0 вбудований спеціальний 3-осьовий компас, який вимірює магнітне поле Землі тривимірно і дає можливість визначити напрямок незалежно від кута нахилу. 3-осьовий компас підтримує GPS, утримуючи маршрут в правильному напрямку навіть у разі слабкого сигналу.


Термін служби батареї

Автономна робота пристрою становить до 13 годин.

01008

Характеристики

Тип
безпровідні
Датчики
GPS
ЧСС
альтиметр
каденс
Гарантія
24 місяці

Спеціальні посилання