Sigma BC 16.16 STS. Велокомп'ютер | Sport-Device.com.ua

BC 16.16 STS

SIGMA SPORT BC 16.16 STS

2 829 грн.
SD01617
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Функції:

  • поточна швидкість

  • середня швидкість

  • порівняння поточної і середньої швидкості

  • максимальна швидкість

  • відстань поїздки

  • загальна відстань

  • час поїздки

  • загальний час поїздки

  • температура

  • годинникРозширені функції

Новий точково-матричний дисплей чітко відображає всі метрики, подаючи їх у текстовому або графічному вигляді. Окрім стандартних функцій BC 16.16 STS розраховує час прибуття, показує економію палива, має підсвічування, а версія STS CAD показує поточний і середній каденс.


Прибути вчасно!

Функція розрахункового часу прибуття безперервно визначає, скільки вам потрібно часу, щоб доїхати до місця призначення. Ви будете заздалегідь знати, приїдете ви вчасно чи ні.


NFC і SIGMA LINK

Використання технології NFC і безкоштовного додатку Sigma Link дозволяє BC 16.16 STS обмінюватися даними зі смартфонами на Android для налаштування і завантаження даних. Дані можуть бути передані зі смартфона в центр обробки даних через Sigma Cloud, і навпаки.


Економія палива

Функція показує, скільки літрів палива ви зберегли, вибравши їхати на велосипеді, а не на машині. Непогана мотивація!


Статистика тренувань за всі 12 місяців

На додаток до всіх перерахованих вище функцій ВС 16.16 STS відстежує статистику ваших тренувань за останніх дванадцять місяців. Щоденник тренувань допомагає порівнювати і аналізувати щомісячні результати, відстежувати свій прогрес.


Енергозбереження

Через п'ять хвилин бездіяльності пристрій переходить в режим сну, а ще через п'ять - в режим економії енергії. Це знижує споживання енергії і забезпечує тривалий термін служби батареї. Коли вбудований акселерометр виявляє рух, BC 16.16 STS прокидається і знову готовий працювати.


Порівняння швидкості

BC 16.16 STS безперервно порівнює вашу поточну і середню швидкість. Коли між ними є різниця, вона відображається у вигляді стрілки, що вказує вгору або вниз: поточна швидкість вище або нижче середньої. Коли швидкість приблизно відповідає середній, стрілки немає.


У вас два велосипеда? Це ОК!

Якщо у вас більш ніж один велосипед, ви можете запрограмувати два розміри колеса і розділити дані про поїздки. У стандартній версії моделі ви можете вибрати "велосипед 1" або "велосипед 2" в меню налаштувань. Бездротова версія STS автоматично перемикається з велосипеда 1 на велосипед 2 на основі сигналу передавача.


Цифрове трьохканальне кодування бездротової передачі даних

Унікальна цифрова система кодування STS передає дані центрального комп'ютера з відразу декількох датчиків: швидкості, каденса і навіть ЧСС. Передавачі звіряють між собою отримані дані і відправляють їх на центральний комп'ютер. Цифрове кодування цієї системи передачі даних запобігає виникненню зовнішніх перешкод - інших передавачів, ЛЕП тощо.

SD01617

Характеристики

Тип
безпровідні
Серія
Topline 2016
Датчики
термометр
швидкість
Обмін даними
NFC
Гарантія
24 місяці

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!