Polar Vantage V. Спортивний годинник, пульсометр | Sport-Device.com.ua

Vantage V

Polar Vantage V

15 147 грн.
90069668
Топова модель в лінійці Polar. Призначення цього годинника – максимально ефективна підготовка до триатлону чи мультиспортивних гонок.
Функції Training Load Pro™ і Recovery Pro™ суттєво спрощують аналітику і допомагають тренуватися з мінімальним ризиком отримання травм, пов'язаних з перевтомою.
Колір
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Основні функції:

  • Режим мультиспорту і тріатлону - можливість перемикати види спорту в процесі тренування 

  • Більше 130 встановлених спортивних профілів для різних видів активності

  • Вперше на ринку спортивних годин - вимірювання потужності бігу без додаткових датчиків

  • Вимірювання параметрів плавання - стиль, довжина тренування, пульс

  • Батарея підвищеної потужності, до 40 годин роботи в режимі тренування

  • Сумісний з велосипедними датчиками потужності, швидкості і каденса

  • Визначення частоти кроків при бігу і довжини дистанції без GPS

  • Цілодобовий моніторинг сну і активності

  • БарометрФітнес трекер преміум-класу з GPS

Тренуйтеся з розумом і відкрийте в собі переможця з Polar Vantage V - спортивними годинниками преміум-класу для багатоборства, створеними для професійних спортсменів і для всіх, хто тренується професійно. Якщо вам потрібен ультрасучасний водонепроникний помічник для тренувань з триатлону або участі в марафоні, Polar Vantage V - ідеальний варіант.

Ультрасучасні спортивні технології 

Завдяки натільним технологічним інноваціям Polar Vantage V гарантує надання точних даних, необхідних вам для досягнення максимальних результатів.

POLAR PRECISION PRIME
Polar Vantage V представляє новітню технологію поєднання датчиків Polar Precision Prime для відстеження серцевого ритму. Ця інновація поєднує оптичне вимірювання серцевого ритму і контактне вимірювання на шкірі для виключення будь-яких артефактів руху, які можуть порушити сигнал частоти серцевих скорочень і відобразити недостовірні показники. Таким чином, ваш серцевий ритм точно відстежується навіть під час найінтенсивніших сеансів тренувань.


Тренування з використанням вимірювача потужності бігу 

Вимірювач потужності бігу є відмінним доповненням для відстеження серцевого ритму - він допомагає вам контролювати зовнішнє навантаження під час бігу. Потужність реагує на зміни інтенсивності швидше, ніж серцевий ритм, тому потужність бігу - це прекрасний орієнтовний показник при інтервальних тренуваннях і бігу по горбистій місцевості. Ви також можете використовувати його для підтримки стабільного рівня зусиль, наприклад, під час вашої участі в змаганнях з бігу. Розрахунок виконується за допомогою запатентованого алгоритму Polar на підставі даних GPS і барометра. 
За допомогою вимірника потужності бігу Polar Vantage V розраховує м'язове навантаження, яке отримують ваші суглоби, а також м'язова і кісткова системи під час тренувань.

Оптимізуйте своє тренування 

Якщо ви хочете тренуватися як професіонал, вам необхідно відновлювати свої сили так само, як професіонал. Polar Vantage V допоможе вам знайти правильний баланс між тренуваннями та відпочинком і уникнути травм за допомогою індивідуально підібраного комплексного тренувального навантаження та рішення, створеного для відстеження статусу відновлення.

Дізнайтеся, як правильно тренуватися 
Нова система Training Load Pro ™ надає вам докладну інформацію про те, яке навантаження отримує ваше тіло під час різних сеансів тренувань.


Запобігання травм і перевантажень 

Перевірте, чи готове ваше тіло до тренувань, і отримаєте звіт про відновлення за допомогою Recovery Pro ™.

Більше ніж, спортивний годинник 

Коли ви тренуєтеся з годинником Polar Vantage V, ви отримуєте доступ до цілої екосистеми Polar, в якій все взаємопов'язане. Доступ до всіх даних ваших тренувань можна легко отримати на єдиній платформі в додатку Polar Flow. Крім того, ви можете автоматично синхронізувати дані своїх тренувань з іншими сервісами, такими як Strava і TrainingPeaks.

Унікальна платформа для відстеження ваших тренувань 

Завдяки комплексним інструментам планування та аналізу тренувань, автоматичному щоденнику тренувань, звітів про прогрес та інших функцій Polar Flow допоможе вам досягти всіх ваших цілей тренувань.

Дані для вашого тіла 

Діліться даними тренувань зі своїм тренером, отримуйте миттєвий огляд та плануйте свій сезон тренувань разом з тренером за допомогою безкоштовної послуги Polar Flow for Coach

Метрики плавання 

Спостерігайте за своїми досягненнями в басейні - Polar Vantage V автоматично визначає частоту серцевих скорочень, стиль плавання, дистанцію, темп, удари та час відпочинку. Дистанція та удари відслідковуються також у відкритому плаванні.

З прошивкою 3.0, поряд з інтелектуальними повідомленнями, ми також отримали функції «Маршрути» і «Повернутись на початок».

90069668

Характеристики

Тип
пульсометри
Серія
Vantage
Датчики
GPS
ЧСС
акселерометр
альтиметр
Обмін даними
Bluetooth 4.0
Водонепроникність
3 ATM
Вимірювання пульсу
на зап'ястку
Гарантія
24 місяці

Супутні товари

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!