Polar Vantage M. Спортивний годинник, пульсометр | Sport-Device.com.ua

Vantage M

Polar Vantage M

8 419 грн.
90069747
Розмір
Колір
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Основні функції:

 • Вбудована система GPS і GLONASS

 • Підтримує більше 130 різних видів спорту за допомогою програми Polar Flow

 • Відстеження активності в режимі 24/7

 • Час роботи акумулятора до 30 годин в режимі тренування (з використанням GPS і датчика пульсу на зап'ясті)

 • Інтелектуальний підрахунок калорій - точна кількість спалених калорій на основі ваги, зросту, віку, статі, індивідуального максимального серцевого ритму (HRmax) і інтенсивності тренування

 • Running Index - оцінка VO2max під час бігу, відстеження прогресу та ефективності

 • Показники плавання - автоматично визначає ваш серцевий ритм, стиль плавання, відстань, темп, кількість гребків і час, витрачений на відпочинок

 • Безкоштовна послуга Polar Flow for Coach дозволяє ділитися даними про тренування з тренером

 • Polar Sleep Plus™ автоматично відстежує час, кількість і якість вашого сну

 • Training Load Pro дозволяє відстежити навантаження під час тренувань на різні частини тіла
Вдосконалений годинник для бігу та різних видів спорту з GPS і датчиком пульсу на зап’ястя

Киньте виклик своїм можливостям з Polar Vantage M - універсальними годинниками для бігу та різних видів спорту з GPS для всіх, хто любить встановлювати рекорди. Цей тонкий і легкий тренувальний компаньйон забезпечить вас усіма даними, необхідними для покращання результатів.

Вдосконалена система відстеження серцевого ритму на зап’ясті

Polar Vantage M вимірює серцевий ритм на зап'ясті за допомогою технології поєднання датчиків Polar Precision Prime. Ця інновація поєднує оптичне вимірювання серцевого ритму і контактне вимірювання на шкірі для виключення будь-яких артефактів руху, які можуть порушити сигнал частоти серцевих скорочень і відобразити недостовірні показники. Таким чином, ваш серцевий ритм точно відстежується навіть під час найінтенсивніших сеансів тренувань.

Один годинник, більше 130 видів спорту

Виберіть ваш улюблений вид спорту з понад 130 видів і додайте спортивний профіль у ваш годинник Polar Vantage M в додатку Polar Flow. Ви можете додати до 20 спортивних профілів у ваш спортивний годинник і встановити індивідуальні налаштування для кожного. Наприклад, ви можете задати індивідуальні налаштування для серцевого ритму, зон швидкості і потужності і вибирати, які дані ви хочете бачити на циферблаті під час тренувань. Використання правильного спортивного профілю дозволяє вам оновлювати журнал тренувань в додатку Polar Flow. Ви також можете отримувати спеціальні звіти для кожного виду спорту.

Не відмовляйся від свого стилю

Polar Vantage M підійде до будь-якого образу завдяки широкому вибору змінних браслетів. Виберіть варіант з асортименту Polar який, найбільше вам пасуватиме.

 • Спортивні браслети. Міцні спортивні браслети Polar доступні в трьох кольорах: білому, чорному та червоному, а також у двох розмірах. Браслети виконані з термопластичного каучуку та силікону й відмінно сидять на зап'ясті.
 • Плетені браслети. Додайте останній штрих до вашого вуличного стилю - надіньте плетений браслет, виготовлений з переробленого поліетилену. Плетені браслети представлені в трьох кольорах: білому, помаранчевому і кольорі petrol blue (сіро-зелено-синьому).
 • Змішуйте та підбирайте. Polar Vantage M надає безліч стильних варіантів - ви можете носити його з будь-яким ремінцем, який кріпиться 22-міліметровими підпружиненими Стержнями.
Оптимізуйте свої тренування з TRAINING LOAD PRO ™

Коли ви тренуєтеся для досягнення певної мети, вам необхідно знати, як тренування навантажують ваше тіло для того, щоб знайти баланс між різними видами тренувань і відпочинком. Polar Vantage M показує, як сеанси тренувань навантажують ваше тіло і впливають на ваші результати. Training Load Pro відстежують вплив навантажень на серцево-судинну систему (кардіонагрузку), беручи до уваги загальний рівень напруги (суб'єктивне навантаження). Якщо ви використовуєте окремий вимірювач потужності бігу або їзди на велосипеді, ви також отримаєте показник тренувального навантаження на опорно-рухову систему (м'язове навантаження). Коли ви знаєте, яке навантаження отримує кожна система вашого організму, ви можете оптимізувати свої тренування, навантажуючи потрібну систему в потрібний час. Ви отримуєте числове значення, голосовий звіт і візуальну шкалу для кожної тренувального навантаження.

Кардіонавантаження

Показник кардіонавантаження відображає, яке навантаження отримує ваша серцево-судинна система під час сеансу тренування. Він розраховується після кожного тренування на основі даних про частоту серцевих скорочень. Показник вашого кардіонавантаження розраховується як тренувальний імпульс (TRIMP) - загальноприйнятий метод кількісної оцінки тренувального навантаження.

Ідеальна платформа для тренувань, призначених для спортсменів, які відстежують дані

Годинник Polar Vantage M ефективно працює з Polar Flow - онлайн-вікном для тренувань, сну і активності. Завдяки Polar Flow всі дані ваших тренувань доступні в одному місці. Крім того, ви можете синхронізувати свої дані з іншими спортивними онлайн-спільнотами, такими як Strava і TrainingPeaks.

90069747

Характеристики

Тип
пульсометри
Серія
Vantage
Датчики
GPS
ЧСС
акселерометр
альтиметр
Обмін даними
Bluetooth 4.0
Водонепроникність
3 ATM
Гарантія
24 місяці

Супутні товари

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!