Polar Balance. Ваги | Sport-Device.com.ua

Balance

Polar Balance

2 600 грн.
91055255

Ваги Polar Balance - це більше, ніж пристрій для вимірювання ваги. Це повноцінний сервіс для управління вагою, який спрощує контроль над тим, що ви їсте і як ви тренуєтеся. Достатньо лише підключити його до Polar-трекеру, а також встановити безкоштовний додаток Polar Flow, щоб отримувати всі вказівки.

Колір
Кількість
Недостатньо товарів в наявності

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Polar Balance -  це комплексний сервіс з оптимізації ваги, який спрощує контроль за харчуванням і тренуваннями. Дізнайтеся, як зміна ваших щоденних звичок може поліпшити ваше здоров'я й допомогти в досягненні бажаної ваги. Просто під'єднайте пристрій до трекера активності Polar і безплатного сервісу Polar Flow та виконуйте вказівки. 

Одним пристроєм можуть користуватися до 10 людей, вимірюють вони росто-ваговий показник (BMI) та зберігають у хмарному сховищі. Ваги Polar Balance синхронізуються через бездротовий зв'язок з вашим наручним монітором Polar або мобільним застосунком Polar Flow за допомогою технології Bluetooth Smart.


Особливості:


Розширена мета активності
Пристрій надає індивідуальну щоденну мету активності, щоб ви могли досягти бажаної ваги. Ця мета автоматично оновлюється і відображається на браслеті.
Гарний зовнішній вигляд
Ваги Polar Balance розроблені з урахуванням того, що вони будуть використовуватися кожен день. Великий дисплей дає можливість легко зчитати цифри.
Кілька користувачів
Зважуйтесь всією сім'єю. Вагами можуть користуватися до 10 осіб.
Динаміка ваги
Відстежуйте динаміку своєї ваги в онлайн-сервісі та додатку Polar Flow. Дізнайтесь, як ваша вага змінюється з часом, і як на нього впливають щоденні дії та звички.
Зрісто-ваговий показник
Відстежуйте свій зрісто-ваговий показник (BMI) в онлайн-сервісі та додатку Polar Flow. Контролюйте свій прогрес і отримуйте мотивацію, необхідну для ефективної оптимізації ваги.
Бездротова синхронізація

Ваги Polar Balance підключаються бездротовою мережею до пристрою Polar або мобільному додатку з технологією Bluetooth Smart.Ваги POLAR BALANCE

Polar Balance - це інтелектуальні підлогові ваги, за допомогою яких ви зможете завжди бути в формі та стежити за своїм здоров'ям. Ваги дозволять встановити бажану вагу в якості кінцевої мети, контролювати її досягнення. Пристрій моментально синхронізується з вашим трекером активності за допомогою бездротової технології Bluetooth Smart, а потім на сервісі Polar Flow (або в мобільному додатку) ви отримаєте рекомендації по кількості споживаних калорій і необхідної активності. Привабливий зовнішній вигляд моделі додасть мотивації для повного контролю в оптимізації ваги.

Більше ніякого контролю харчування, тільки фітнес-мотівація

Polar Balance - це повний сервіс, який зробить процес оптимізації ваги цікавим і успішним. Дотримуйтесь цих вказівок і зустрічайте свій новий збалансований спосіб життя.

Сумісні пристрої POLAR

Ваги Polar Balance можна використовувати разом з Polar Loop 2, Polar Loop Crystal, Polar Loop, A300, A360, A370, M200, M400, M430, V800.

Стильний зовнішній вигляд

Тепер кожен член сім'ї зможе контролювати свою вагу — додаток Polar Flow має можливість одночасного підключення до 10 користувачів. А стильний зовнішній вигляд і два кольори на вибір значно підвищать мотивацію в досягненні мети та відстеження щоденного результату.

Бездротова синхронізація

Ваги Polar Balance підключаються бездротовою мережею до пристрою Polar або мобільному додатку за допомогою технології Bluetooth Smart.

Прогрес у досягненні цілей

Додаток і онлайн-сервіс Flow складають істотну частину даного сервісу. Відстежуйте свої щоденні рівні активності й отримуйте рекомендації, які допоможуть вам досягти цілей. Отримуйте поради по харчуванню і вправам і стежте за динамікою своєї ваги та BMI за допомогою графіків. Дізнайтеся, як зміна ваших щоденних звичок може поліпшити ваше здоров'я і допомогти в досягненні бажаного ваги. Додаток і онлайн-сервіс не тільки допоможуть вам скинути вагу, але і будуть мотивувати вас не зупинятися на досягнутому!


1. Зважуйтесь і ставте собі за мету

Оптимізація ваги стала ще простіше. Використовуйте ці ваги для регулярного зважування. Пристрій Polar зберігає вашу вагу і передає дані в безкоштовний додаток Flow. Задайте свою особисту мету в онлайн-сервісі Flow, і ми приведемо вас до неї.

2. Отримуйте персоналізоване керівництво

Не знаєте, з чого почати? Додаток Flow пропонує вам мотиваційне керівництво по досягненню щоденної мети-активності. Кращий спосіб скинути вагу — це спалювати більше калорій, ніж споживається. Тому 60% зайвих калорій необхідно відраховувати з раціону, а ще 40% - спалювати внаслідок фізичної активності. Додаток Flow допоможе вам в цьому.

3. Ставайте активніше з Polar

Прийміть наступний виклик з пристроєм Polar. Це немов особистий тренер на зап'ясті. Задайте особисту мету, працюйте, поки вона не буде досягнута, а потім переходьте до наступної мети. На кожному етапі вам гарантована підтримка і підбадьорення.

4. Контролюйте свій прогрес в додатку Flow

Сервіс буде відстежувати вашу вагу і повідомляти вам про зміни. Пристрій Polar підлаштовує вашу мету активності під бажану вагу і буде підтримувати вашу мотивацію для досягнення потрібного результату. Отримуйте відомості про свою активність і стежте за своїм прогресом.


91055255

Характеристики

Похибка
100 г
Ліміт зважування
180 кг
Метод аналізу
загальний
Обмін даними
Bluetooth 4.0
Гарантія
24 місяці

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!