Look Keo 2 Max Carbon. Шосейні педалі | Sport-Device.com.ua

Keo 2 Max Carbon

Look Keo 2 Max Carbon

3 024 грн.
PED-44-69

Дуже легкі шосейні педалі контактного типу з карбоновим корпусом. Cтворені для щоденних тренувань підійдуть як новачкам, так і досвідченим райдерам.
Особлива характеристика – їхня надійність.

Кількість
Недостатньо товарів в наявності

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Дуже легкі шосейні педалі контактного типу з карбоновим корпусом. Команда дизайнерів повністю змінила цю модель, збільшивши площу поверхні опори, що забезпечило чудову передачу зусилля від ноги до педалі. 


Велика, стійка область контакту

Для більш ефективного і комфортного ходу педалі модель Kéo 2 MAX має на 12% більшу поверхню контакту з шипом, в порівнянні з Kéo Carbon. Щоб збільшити міцність і довговічність педалі, ця область поверхні виготовлена ​​з нержавіючої сталі, впресованої безпосередньо в основну масу педалі. При вазі 122г (130г для композитної версії) педаль Kéo 2 MAX є однією з найбільших в своїй категорії.

OPTIMISATION-SURFACE-D-APPUI.jpg


Надійність

Вуглепластиковий корпус педалі, область контакту шипа з нержавіючої сталі, збільшений розмір осі з подвійним ущільненням роблять ці педалі надійними і довговічними. У новій лінійці Kéo 2 MAX зберігається мала висота контакту шипа, незважаючи на використання сталевої осі збільшеного розміру. Педаль має два мініатюрних шарикопідшипника (внутрішній діаметр 12мм, зовнішній – 18мм), а також голчастий роликовий підшипник. Осі LOOK проходять контрольне тестування – мільйон циклів при 100 об/хв з навантаженням 90 кг (198 фунтів) в центрі педалі і при ексцентричному обертанні (імітує удар на нерівностях дороги при кожному оберті). Це випробування значно перевершує діючі стандарти (див. NF EN 14781).
Q-Factor

Завдяки 14мм різьбі на новій осі LOOK та спеціальним шайбам (продаються окремо) відстань між точками кріплення педалей можна збільшити з 53 до 55мм. 

Педалі оснащені шипами Kéo, які налаштовуються таким чином, щоб забезпечити від 8° до 12° вільної фіксації. Look пропонує три варіанти шипів з різними значеннями кутового руху. Їх легко розрізнити за кольором: чорний - 0°, сірий - 4.5°, червоний - 9°. Педалі Keo 2 Max Carbon комплектуються сірими шипами з кутовим рухом 4.5°.


CALE-ROUTE-keo-cleat-angulaire.jpg
Характеристики

Призначення: щоденні поїздки / змагання

Корпус: Карбон

Різьба: 9/16 x 20 мм

Висота стек + шип: 17,3 мм

Шипи: Kéo grip

Контактна поверхня: 500 мм ²

Вільна фіксація: Регулювання зусилля від 8° до 12°

Вісь: Хроммолібденова сталь

PED-44-69