SILCA Latex Inner Tube. Латексна камера | Sport-Device.com.ua

Latex Inner Tube

SILCA Latex Inner Tube

513 грн.
853740005831

Латексні камери SILCA Latex Inner Tube

Комплектація
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Що це? 

Компанія SILCA співпрацює з компанією Vittoria для створення сучасних камер найвищої якості з низьким опором коченню.


Для кого це?

Велосипедисти прагнуть поліпшити якість їзди та заощадити вати.


Чому ми розробили це?

У порівнянні зі стандартними велосипедними камерами з бутилового каучуку, латексні  - є більш еластичними. Що ще більш важливо - латексний каучук має значно нижчий коефіцієнт демпфування (коли латексна гума розтягується або згинається -  вона повертається до первісної форми швидше і з меншими втратами енергії).


Що це означає для камери?

Латексні камери, як правило, 2-5 Вт (на шину) ефективніші на 30 км / год, ніж труби з інших матеріалів. Їх важче перетиснути, проте легко  забезпечити чудову якість їзди, особливо в поєднанні з еластичними шинами з низьким опором коченню. Розміри цієї труби відповідають 24-30 мм, що прирівнюється до шин 23-28 мм, які використовуються на сучасних ширших ободах. Довжина ніпеля становить 42 мм і підійде на всі сучасні дискові колеса. 


СПЕЦИФІКАЦІЯ:

Оптимізовано для шин, що становлять: 24-30 мм (шини з маркуванням 22-28 мм, якщо вони використовуються на широких колесах, або шини з розміром 24-30 мм, що використовуються на старих вузьких ободах) Преміум латекс 42мм ніпель з алюмінієвого сплаву на 10 грамів легше, ніж клапани зі сплаву латуні і підходить на всі сучасні диски.

Змінний клапан Presta 78 грамм

853740005831

Характеристики

Тип
камери