Index™ Smart Scale

Index™ Smart Scale

Garmin Index™ Smart Scale

5 460 грн.
010-01591-10
Розумні ваги Garmin Index Smart Scale знадобляться спортсменам і людям, які бажають контролювати вагу і здоров'я. Головна перевага пристрою - збір і розрахунок всіх необхідних даних без додаткового обладнання.
Колір
Кількість
Недостатньо товарів в наявності

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Особливості:
Розумні ваги Garmin Index Smart Scale знадобляться спортсменам і людям, які бажають контролювати вагу і здоров'я. Головна перевага пристрою — збір і розрахунок всіх необхідних даних без додаткового обладнання. 

За допомогою комп'ютера, смартфона або іншого відповідного пристрою всі дані можна переглядати онлайн. У сервісі Garmin Connect інформація надходить по WiFi-підключення та зберігається в особистий профіль кожного користувача. Доступна вся динаміка важливих показників, а також складені на її основі візуальні графіки. Навіть якщо з вагами щось трапиться, інформація не загубиться.

Ваги працюють від 4 батарейок АА, що входять в комплект, і цих елементів живлення вистачає на 9 місяців. 


Garmin Index — це сучасні електронні ваги, які вміють вимірювати не тільки вагу, але й індекс маси тіла (BMI), процентне співвідношення жирової тканини та води в організмі, а також кісткову і м'язову масу. Вони стануть прекрасним помічником для професійних спортсменів і просто прихильників здорового способу життя.

Як вони працюють?

Для визначення складу вашого тіла ваги використовують технологію біоелектричного опору (BIA). Розташовані на поверхні ваг спеціальні датчики, посилають від однієї ноги до іншої через тулуб невідчутні електричні імпульси, за допомогою яких вимірюють опір різних тканин і розраховують їх співвідношення в організмі.

Щоб пристрій міг точно визначити вашу вагу й інші показники, потрібно слідувати простій інструкції:

  1. Зніміть взуття і шкарпетки
  2. Натисніть на ваги, щоб включити їх
  3. Коли активується Дисплей встаньте на ваги босоніж
  4. Екран автоматично відобразить розраховані вимірювання, переходячи до наступного показника кожні кілька секунд
Комплексна оцінка стану організму

Смарт-ваги допомагають стежити за своїми показниками, прогресом і коригувати програму фізичних навантажень. Вони вимірюють і дають детальну інформацію відразу за кількома показниками:

  • Індекс маси тіла (в кілограмах)
  • Відсоток жирової тканини
  • Відсоток вмісту води в організмі
  • М'язова маса
  • Кісткова маса
Доступ до результатів в будь-який час

Переглядайте статистику й аналізуйте результати своїх зусиль в будь-який момент. Смарт-ваги Garmin Index підключаються до мережі за допомогою вбудованого модуля Wi-Fi та автоматично завантажують всі дані в особистий профіль користувача в безкоштовному сервісі для спортсменів Garmin Connect. Побачити їх можна перейшовши на сайт з вашого ПК або в мобільному додатку Connect Mobile.

Для всієї родини

Ваги можуть запам'ятовувати до 16 користувачів. Але найголовніше — вони вміють визначати хто з членів сім'ї використовує пристрій і автоматично завантажують поточні дані в їх особистий профіль Garmin Connect по закінченню вимірів.

Елегантний дизайн і практичність

Тонкі, з гладкою скляною поверхнею і чітким цифровим дисплеєм Garmin Index Smart Scale виглядають сучасно і стильно. І при цьому вони дуже практичні: витримують максимальну вагу в 180 кг, автоматично включаються / вимикаються і можуть пропрацювати від змінних батарейок до 9 місяців. Невеликі гумові ніжки не дозволяють вагам ковзати по підлозі, а для килимових покриттів в комплекті йдуть додаткові опори, які легко надягають поверх стандартних.

Залишайтеся на зв'язку

Ваги Garmin Index працюють через Wi-Fi для можливості бездротової синхронізації даних з додатком Garmin Connect. Ця програма дозволяє вам на комп'ютері або сумісному мобільному пристрої переглядати докладну інформацію і порівнювати свої результати з поставленими цілями. Смарт-ваги розпізнають до 16 користувачів, автоматично завантажуючи їх дані у відповідні облікові записи Garmin Connect.

Все необхідне для активного способу життя і спостереження за вагою

Компанія Garmin пропонує широкий асортимент наручних пристроїв для спостереження за рівнем активності та занять улюбленими видами спорту. Використовуючи смарт-ваги Garmin Index, ви можете переглядати результати ваших занять в безкоштовному онлайновому додатку Garmin Connect.

010-01591-10

Характеристики

Похибка
100 г
Ліміт зважування
180 кг
Метод аналізу
загальний
Обмін даними
ANT+
Bluetooth 4.0
Wi-Fi
Гарантія
12 місяців