Garmin Forerunner® 35. Годинник, пульсометр | Sport-Device.com.ua

Forerunner® 35

Garmin Forerunner® 35

6 188 грн.
010-01689-10
Forerunner 35 компактний і легкий, тому він ідеально підходить для бігу, тренувань і змагань. Девайс оснащений вбудованим датчиком пульсу Garmin Elevate, а також GPS для визначення дистанції, темпу, інтервалів і т.д. Всі дані зберігаються безпосередньо в навігаторі, а значить, вам не потрібно брати з собою на тренування ні телефон, ні нагрудний датчик. Просто візьміть Forerunner і йдіть на пробіжку.
Колір
Кількість
Недостатньо товарів в наявності

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим
  • Вбудований датчик ЧСС Garmin Elevate цілодобово зчитує частоту пульсу безпосередньо з зап'ястя.

  • Вбудований GPS відстежує дистанцію, швидкість і маршрут.

  • Смарт-повідомлення, автоматичне вивантаження даних в Garmin Connect, відстеження місцезнаходження в реальному часі Live Tracking, керування музикою.

  • Трекінг активності 24/7: підрахунок кроків, калорій і часу інтенсивного навантаження.

  • Вібрація, що сигналізує про тривалу відсутність активності.

  • Автоматичне вивантаження даних в Garmin Connect - безкоштовну онлайн-спільноту для спортсменів, де можна брати участь в змаганнях, отримувати професійні рекомендації та ділитися успіхами.

Залишайтеся на зв'язку

Якщо поєднати пристрій зі смартфоном, вам будуть доступні смарт-повідомлення і ряд додаткових функцій. Завдяки смарт-повідомленням ви будете залишатися на зв'язку навіть на тренуваннях. Функція Live Tracking дозволяє вашим рідним і близьким відслідковувати ваші тренування в реальному часі і не турбуватися про вас. Також девайс автоматично завантажує оновлення і дозволяє керувати музикою.

Налаштуйте і підключайтеся

Годинник для бігу з GPS може передавати дані в Garmin Connect автоматично. Онлайн-спільнота дозволяє відстежувати свій прогрес, аналізувати тренування і поширювати досягнення в соцмережах. Все, що потрібно - встановити на смартфон додаток Garmin Connect Mobile.

Розпізнає види активності

Девайс підтримує Garmin Move IQ, що дозволяє використовувати кілька профілів активності. Немає необхідності змінювати профілі вручну - годинник автоматично розпізнає зміну руху, і ви можете без перемикання перейти від ходьби до бігу. Через Garmin Connect ви можете детально переглядати свою активність в Garmin Move IQ, приймати виклики і конкурувати з іншими.

010-01689-10

Характеристики

Тип
пульсометри
Серія
Forerunner
Датчики
GPS
ЧСС
акселерометр
Обмін даними
Bluetooth 4.0
Водонепроникність
5 ATM
Вимірювання пульсу
на зап'ястку
Гарантія
12 місяців

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!