Garmin Edge 25 Bundle. Велокомп'ютер з GPS | Sport-Device.com.ua

Edge® 25 Bundle

Garmin Edge® 25 Bundle

5 824 грн.
010-03709-50
Компактний, простий у використанні велокомп`ютер з GPS, смарт-повідомленнями і можливістю відстеження пульсу за допомогою датчика ЧСС.
Кількість
Недостатньо товарів в наявності

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим
  • Час, відстань, швидкість і ЧСС;

  • Плануйте, завантажуйте та досліджуйте нові маршрути;

  • Зберігайте, плануйте і діліться своїми поїздками в Garmin Connect;

  • Бездротова передача даних і LiveTrack.Edge 25 відображає основні параметри, які будуть цікавими в поїздках: час, швидкість, відстань, розташування та інше. З датчиком серцевого ритму ви отримаєте дані про частоту серцевих скорочень, пульсову зону і більш точну інформацію про спалені калорії.

Швидкість і відстань

Edge 25 визначає швидкість і відстань не тільки на вулиці, але й під час тренувань на велостанку (у поєднанні з додатковими датчиками ANT+).

Live Tracking

Live Tracking дозволяє друзям і родині стежити за вашою поїздкою в режимі реального часу за допомогою програми Garmin Connect і підключенню Bluetooth.

Дві супутникові системи

Edge 25 використовує 2 супутникові системи - GPS і GLONASS, тому визначення місця розташування стало більш швидким та точним навіть під густими кронами дерев. При цьому, на відміну від телефону, ви можете використовувати Edge 25 до 8 годин, не турбуючись про низький рівень заряду і втрати даних.

Live Segments

Функція автоматичної синхронізації в режимі реального часу з маршрутами Garmin Connect segments. Ви будете отримувати сповіщення про початок і кінець відрізка, переглядати рейтинг найкращих результатів і порівнювати поточний результат з персональними рекордами.

010-03709-50

Характеристики

Тип
безпровідні
Датчики
GPS
ЧСС
альтиметр
Обмін даними
ANT+
Bluetooth 4.0
Гарантія
12 місяців

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!