Garmin Edge 1000 Bundle. Велокомп'ютер | Sport-Device.com.ua

Edge® 1000 Bundle

Garmin Edge® 1000 Bundle

18 564 грн.
010-01161-04
Кількість
Недостатньо товарів в наявності

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

  • Виклик і мотивація зі Strava live segments;

  • Спеціально адаптована під велопоїздки навігація, попередньо завантажені карти Garmin Cycle Map;

  • Можна побудувати кільцевий маршрут, девайс самостійно визначить до 3 оптимальних шляхів, виходячи із заданої дистанції;

  • Швидка передача даних в Garmin Connect Mobile за допомогою Wi-Fi;

  • При використанні смартфона доступні функції live tracking, смарт-повідомлення, імпорт/експорт маршрутів, завантаження даних в соцмережі, прогноз погоди.


З Edge 1000 ви можете як поступово покращувати свою фізичну форму, так і конкурувати, порівнюючи себе з кращими. З Garmin Connect segments кожна поїздка перетвориться в захоплюючу гонку: сегменти доступні в режимі реального часу з автосповіщеннями про початок і закінчення відрізку, а після гонки девайс виводить рейтинги лідерів. Це відмінно мотивує і стимулює до підвищення результатів.


Навігація з попередньо завантаженими картами Garmin Cycle Map

Garmin Cycle Map - це мережа доріг і велосипедних доріжок з покроковою навігацією, даними про набір висоти, цікавими об'єктами і функцією пошуку за адресою. Також можна побудувати кільцевий маршрут, Edge 1000 самостійно визначить оптимальний шлях, виходячи із заданої дистанції.


Вкаже напрямок

Функція прокладання маршруту: просто введіть, скільки кілометрів ви хочете їхати, і Edge 1000 запропонує на вибір три варіанти маршрутів. Переглядайте дані про набір висоти перед тим, як вибрати найзручніший варіант. Створюйте свої власні маршрути безпосередньо на Edge 1000 с використанням карти, цікавих об'єктів і відрізків, раніше завантажених з Garmin Connect (також з можливістю переглянути дані про набір висоти). Якщо ви зійдете з маршруту або вирішили закінчити поїздку раніше, Edge 1000 направить вас назад по найшвидшому маршруту з покроковою навігацією.


Використовуйте в рукавичках і під дощем

3-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей з високою роздільною здатністю і подвійною орієнтацією. В Edge 1000 вбудований датчик освітленості, який автоматично регулює яскравість екрану залежно від кількості світла навколишнього середовища. Дисплей адаптований для використання в рукавичках і під час дощу.


Розширена аналітика ефективності

Edge 1000 сумісний з датчиками ANT+, включаючи швидкість, каденс і ЧСС, датчиками потужності ANT+, в тому числі Vector™ 2, з унікальною функцією вимірювання потужності на основі педалювання, що включає в себе загальну потужність, баланс правої/лівої педалі і каденс. Він підтримує електронну систему перемикання передач Shimano Di2 і відображає поточну передачу на дисплеї. Використання нагрудного датчика ЧСС дозволяє визначити показник VO2 max, отримувати поради по відновленню.


Підключення до телефону

З сумісним телефоном і додатком Garmin Connect Edge 1000 доступні функції live tracking, смарт-повідомлення, обмін даними в соціальних мережах, прогноз погоди, бездротові завантаження, імпорт/експорт маршрутів та відрізків. Після завершення поїздки дані можуть автоматично відправлятися в безкоштовну онлайн-спільноту Garmin Connect через Bluetooth або Wi-Fi, де можна зберігати, планувати і поширювати свої поїздки. LiveTrack дозволяє родичам і друзям відстежувати ваше місцезнаходження в режимі реального часу. Запрошуйте друзів підписатися на вас за допомогою електронної пошти або соціальних мереж, щоб вони могли стежити за вашими результатами в Garmin Connect.

010-01161-04

Характеристики

Тип
безпровідні
Датчики
GPS
ЧСС
альтиметр
каденс
Обмін даними
ANT+
Wi-Fi
Гарантія
12 місяців

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!