Garmin Edge 20. Велокомп'ютер з GPS | Sport-Device.com.ua

Edge® 20

Garmin Edge® 20

3 920 грн.
010-03709-10
Компактний, простий у використанні велокомп`ютер з GPS. Ідеально підходить для відстеження прогресу або планування щоденних поїздок на Garmin Connect.
Кількість
Недостатньо товарів в наявності

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим
  • Час, відстань, швидкість;

  • Плануйте, завантажуйте і досліджуйте нові маршрути;

  • Зберігайте, плануйте і діліться своїми поїздками в Garmin Connect.


Простота використання

Edge 20 надає потрібну статистику без додаткових пристроїв. Велокомп`ютер компактний і зручний, відмінно підходить для подорожей. Не вимагає спеціальних налаштувань - просто увімкніть його, натисніть кнопку «Пуск» і «Вперед».

Створення і вибір маршрутів

Ви можете вибрати чийсь готовий маршрут або створити свій власний у безкоштовній онлайн-спільноті Garmin Connect. Просто виберіть маршрут, завантажте його на Edge 20 і - вперед!

Дві супутникові системи

Edge 20 використовує 2 супутникові системи - GPS і GLONASS, тому визначення місцезнаходження стало більш швидким і точним. При цьому, на відміну від телефона, ви можете використовувати Edge 20 до 8 годин, не турбуючись про низький рівень заряду і втрату даних.

Live Segments

Функція автоматичної синхронізації в режимі реального часу з маршрутами Garmin Connect segments. Ви будете отримувати сповіщення про початок і кінець відрізку, переглядати рейтинг найкращих результатів і порівнювати поточний результат з персональними рекордами.

010-03709-10

Характеристики

Тип
безпровідні
Датчики
GPS
альтиметр
Гарантія
12 місяців

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!