Brooks England PADDINGTON. Сумка | Sport-Device.com.ua

PADDINGTON

Brooks England PADDINGTON

6 975 грн.
006269
Колір
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

PADDINGTON, ПЕДДІНГТОН – центральний район Лондона, знаменитий своїм вокзалом. Назва вперше зустрічається ще в 1056 році.

Стильна і компактна наплічна сумка із відділенням для 13-дюймового ноутбука. Дизайн цієї моделі повторє основні риси сумки BARBICAN, тільки у зменшеному розмірі.

PADDINGTON виготовлена із міцної водостійкої тканини зі вставками із першокласної натуральної шкіри європейського походження, фарбованої природніми розчинами. З плином часу ваша сумка набуватиме все кращого вигляду завдяки природньому зношуванню цих довговічних матеріалів.

Всередині сумки, окрім відділення для ноутбука, є велика кишеня на замку і органайзер. Прихований магнітний замок у крищці підтримує лаконічний дизайн.

Одна із особливостей цієї моделі – інноваційний ремінь, який достатньо одного разу відрегулювати відповідно до вашого зросту і талії. В подальшому під час піших прогулянок ремінь можна залишати вільним для використання сумки на плечі або ж через плече. Коли ви сідаєте на велосипед чи мотоцикл, для надійної фіксації сумки ремінь треба застібнути на поясі – просто потягніть обидва його кінці і замкніть їх посередині за допомогою замка типу Sam Browne.

З внутрішньої сторони сумки надрукований фірмовий "паспорт" із полями для вписання імені та контактів власника.

PADDINGTON створена нашими дизайнерами в Англії і виготовлена вручну італійськими майстрами у Тоскані.

Технічні характеристики

Ширина : 350 мм

Висота : 280 мм

Глибина : 95 мм

Вага : 590 г

Об'єм : 10 л

006269

Характеристики

Тип
сумки
Призначення
місто
Додатково
відділення для ноутбука

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!