ABUS BORDO 6510 BLACK EDITION. Замок | Sport-Device.com.ua

Bordo 6510 Black Edition

ABUS Bordo 6510 Black Edition

4 635 грн.
728020
Модель відповідає 15-му (найвищому) рівню надійності за шкалою ABUS – отже не дивно, що її рекомендують до використання провідні європейські страхові компанії.
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Ювілейна модель BORDO™ BLACK, випущена в 2016 році в обмеженій кількості – для справжніх поціновувачів комфорту та безпеки.

Замок  ABUS BORDO™ BLACK став вершиною десятирічної еволюції лінії складаних замків BORDO™.  Здається, прагнення виробника до досконалості нарешті знайшло своє матеріальне втілення.

  • Замок складається з шести пластин товщиною в 5,5 мм виготовлених з загартованої сталі.

  • Пластини поєднані між собою за допомогою рухомих шарнірів, спеціально захищених від сверління. Завдяки цьому замок складається у компактний прямокутник; його зручно перевозити на рамі велосипеда, де він надійно фіксується спеціальним кріпленням.  

  • Для того, щоб захистити фарбу велосипеда від подряпин, розробники забезпечили замок мультикомпонентним полімерним покриттям глибокого чорного кольору. 

  • Корпус велозамка Bordo 6510 Black Edition також зроблений з загартованої сталі та має антикорозійне покриття.

  • У цій моделі використаний циліндр ABUS Х-Plus, що має найвищий рівень захисту проти інтелектуальних атак. Отвір замка обладнаний спеціальним захистом від попадання бруду та води.

  • У комплекті із замком ви отримаєте два ключі, один з яких має LED-підсвітку, а також картку з унікальним номером замка. За цим номером ви зможете за потреби замовити у виробника додатковий ключ.  Крім того, завдяки системі ABUS Х-Plus, що дозволяє «синхронізацію» замків, для моделі Bordo 6510 Black Edition доступна опція «різні замки, один ключ».

  • Модель відповідає 15-му (найвищому) рівню надійності за шкалою ABUS – отже не дивно, що її рекомендують до використання провідні європейські страхові компанії.

  • На честь десятиріччя лінії BORDO™,  виробник запакував ювілейний замок BORDO™ BLACK  у стильну подарункову коробку та додав до нього симпатичний бафф - у якості бонуса для тих щасливчиків, які встигнуть придбати цю колекційну модель.


Габарити

Вага: 1580 г
Довжина: 85 мм
728020

Характеристики

Тип
сегментні
Рівень захисту (макс. "15")
15
Сигналізація
Ні
Кріплення на раму
в комплекті
Замикання
ключ
Гарантія
24 місяці

Замовлення в 1 клік

Після отримання зателефонуємо Вам якнайшвидше!


Вкажіть номер телефону
Вкажіть Ваше ім'я

Дякуємо за Ваше замовлення!