ABUS 640 GRANIT PLUS. Замок | Sport-Device.com.ua

640 Granit Plus

ABUS 640 Granit Plus

2 788 грн.
397042

Високотехнологічний бугельний замок для захисту велосипеда від викрадення. Поєднує в собі невелику вагу, компактні розміри та високий рівень захисту. Завдяки використанню спеціальних матеріалів замок максимально полегшений і важить менше за аналогічні моделі зі схожим рівнем захисту.

Розмір
Колір
Кількість

 Рейтинг та відгуки покупців
Ваш відгук про цей товар буде першим

Високотехнологічний бугельний замок для захисту велосипеда від викрадення.

Поєднує в собі невелику вагу, компактні розміри та високий рівень захисту. Завдяки використанню спеціальних матеріалів замок максимально полегшений і важить менше за аналогічні моделі зі схожим рівнем захисту.

Форма замка продумана таким чином, щоб його можна було перевозити під ремнем класичних джинсів.

Дужка замка виготовлена із загартованої сталі, має товщину 12 мм і внутрішню висоту 15 см. Вона замикається у корпусі замка з обох сторін. Це важливо для більшої надійності при спробі перекушування, оскільки злодіям доведеться зламувати замок з обидвох боків. Корпус замка теж виготовлений зі спеціально загартованої сталі. Циліндр замка ABUS Plus гарантує високий захист проти інтелектуальних атак (відмичок). 

У комплекті до цього циліндра ви отримаєте два ключі, один з яких має вбудований світлодіодний ліхтарик. Також у комплекті зі замком надається номерна картка циліндра, за якою ви можете замовляти додаткові ключі навіть при втраті всіх оригіналів.

Замок доступний у чорному та червоному кольорах. Версія замка із висотою дужки 23 см продається у комплекті зі зручним кріпленням KLICKfix для транспортування на рамі велосипеда.


Габарити

Вага: 860/900 г
Профіль дужки: круглий
Товщина дужки (без покриття): 12 мм
Внутрішня ширина дужки: 83 мм
Внутрішня висота дужки: 150/230 мм

MADE IN GERMANY

397042

Характеристики

Тип
U-замки
Рівень захисту (макс. "15")
12
Сигналізація
Ні
Кріплення на раму
в комплекті
Замикання
ключ
Гарантія
24 місяці