Товари для спорту. Sigma Sport. Garmin. Polar. Tanita | Sport-Device.com.ua

Фільтр за

Фітнес

 • SUUNTO 9 Baro

  20 800 грн.

  «Що найважливіше в приладі, який супроводжує мене в ході тренувань, гонок, пригод і змагань на витривалість? Звичайно ж, надійність! Надійний прилад не відволікає уваги, і мені простіше зосередитися на русі до мети ».

  Мауріціо Мендес Круз (Mauricio Méndez Cruz), тріатлет Suunto і чемпіон світу з крос-кантрі триатлону Xterra World Championship

 • SUUNTO 3 Fitness

  6 830 грн.
  Надійний фітнес-годинник зі смарт-функціями, призначений для тих, хто веде активний спосіб життя і цінує здоров'я і благополуччя. Годинник створює для вас персональний план тренувань, який адаптується до ваших потреб. У реальному часі ви будете отримувати підказки, які допоможуть тренуватися з потрібною інтенсивністю. Цілодобове відстеження активності з вимірюванням кроків, калорій та сну, а також моніторинг стресу і відновлення, дають цілісну картину дня і допоможуть підтримувати здоровий баланс активності та відпочинку.
 • SUUNTO 9 G1

  19 200 грн.
  Надзвичайно надійний мультиспортивний GPS-годинник з альтиметром та електронним компасом. До 120 годин GPS-трекінгу на одному заряді батареї.
 • POLAR Balance

  2 700 грн.

  Ваги Polar Balance - це більше, ніж пристрій для вимірювання ваги. Це повноцінний сервіс для управління вагою, який спрощує контроль над тим, що ви їсте і як ви тренуєтеся. Достатньо лише підключити його до Polar-трекеру, а також встановити безкоштовний додаток Polar Flow, щоб отримувати всі вказівки.

 • GARMIN Index™ Smart Scale

  5 460 грн.
  Розумні ваги Garmin Index Smart Scale знадобляться спортсменам і людям, які бажають контролювати вагу і здоров'я. Головна перевага пристрою - збір і розрахунок всіх необхідних даних без додаткового обладнання.
 • POLAR Vantage V

  15 149 грн.
  Спортивний годинник преміум-класу для багатоборства, створений для професійних спортсменів і для всіх, хто тренується професійно. Якщо вам потрібен ультрасучасний водонепроникний помічник для тренувань з триатлону або участі в марафоні, Polar Vantage V - ідеальний варіант.
 • TANITA RD-953

  6 453 грн.
  Інноваційна модель з Bluetooth-підключенням до смартфону, більш ніж десятьма показниками складу тіла і функцією оцінки якості м'язової маси. Оцініть результати ваших звичок харчування і тренувань перш ніж їх відобразить дзеркало: розумні ваги проаналізують ваше тіло за допомогою інноваційної технології BIA - біоелектричної аналітики, яка відображає максимально точний аналіз складу тіла.
 • TANITA BC-601

  7 020 грн.
  Інноваційна TANITA ВС-601 втілила в собі новітні технології у сфері аналітики складу тіла через п'ять основних сегментів: руки, ноги і область живота, надаючи детальну інформацію про співвідношення м'язової і жирової тканини в кожній окремій області. Сегментний аналіз складу тіла ідеально підходить для контролю в період підготовки до змагань. Результати діагностики виводяться на великий кольоровий РК-дисплей, шнур якого при складанні акуратно ховається в основний блок.
 • TANITA BC-313

  2 133 грн.

  Аналізатор складу тіла з сенсорним дисплеєм і поверхнею з міцного скла. Tanita BC-313 протягом декількох секунд проводить аналіз 10 різних параметрів. Вага відображається з точністю до 50 грам. Найменші зміни у вашому прогресі не залишаться непоміченими. Ваги компактні і зручні для зберігання, дизайн гармонійно увіллється в будь-який сучасний інтер'єр.

 • SUUNTO Spartan Trainer Wrist HR

  7 200 грн.

  Годинник з GPS і чудовим дизайном. Spartan Trainer добре сидить на руці і підтримає вас у будь-якому тренуванні - плавання, спортзал, велосипед або пробіжка. Оснащений зручним датчиком пульсу, який зчитує ЧСС із зап'ястя, відстежує вашу активність і веде підрахунок калорій та кроків 24/7. Мультиспорт і функції для аутдору роблять Spartan Trainer природним напарником для виходу за межі міста і кордону ваших можливостей!

 • SUUNTO Spartan Sport Wrist HR Baro

  14 400 грн.

  Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro - це годинник з GPS для мультиспорту і аутдору. Цифровий компас і барометрична висота FusedAlti ™ дозволяють ніколи не збитися зі шляху. Міцний кольоровий сенсорний екран, водонепроникність 100м і зручне вимірювання пульсу із зап'ястя роблять Spartan Sport Wrist HR Baro ідеальним партнером для тренувань і змагань під час бігу, велоперегонах і інших видах спорту на відкритому повітрі.

 • SUUNTO Spartan Sport Wrist HR

  12 480 грн.

  Сучасний  годинник з GPS для мультиспорту з лаконічним дизайном, кольоровим сенсорним дисплеєм, цифровим компасом і водостійкістю 100 м. Spartan Sport - ваш ідеальний партнер для тренувань, який дає можливість відстежувати всі свої досягнення і рекорди.

 • SUUNTO Bike Sensor

  2 240 грн.
  Швидкість, дистанція та каденс на дисплеї вашого SUUNTO
 • TANITA BC-731

  1 647 грн.

  Великий і читабельний РК-дисплей відображає результати діагностики складу тіла за лічені секунди, виводячи 10 різних показників. Функція пам'яті дозволяє зберігати інформацію одночасно про 5 користувачів. Модель доступна в трьох кольорах - білий, ніжно-рожевий і коричневий. Ідеально підходить для всієї родини.