Товари для спорту. Sigma Sport. Garmin. Polar. Tanita | Sport-Device.com.ua

Фільтр за

Фітнес

 • TANITA BC-730

  1 400 грн.

  Ультра-легкий і компактний ВС-730 використовує сучасну технологію біоелектричного імпедансного аналізу складу тіла, що забезпечує високу точність вимірювань. Пристрій зберігає дані чотирьох користувачів і відображає їх на рідкокристалічному екрані у два рядки. Функція автоматичного розпізнавання користувача робить використання пристрою ще простішим.

 • SIGMA SPORT ID.TRI

  2 975 грн.
  Триатлон – твоя пристрасть? Тоді ID.Tri – саме те, що треба. Ця модель поєднує прогресивну систему тренувань, планер змагань і до того ж надзвичайно проста у використанні. Годинами перечитувати інструкцію точно не доведеться.
 • TANITA BC-731

  1 525 грн.

  Великий і читабельний РК-дисплей відображає результати діагностики складу тіла за лічені секунди, виводячи 10 різних показників. Функція пам'яті дозволяє зберігати інформацію одночасно про 5 користувачів. Модель доступна в трьох кольорах - білий, ніжно-рожевий і коричневий. Ідеально підходить для всієї родини.

 • TANITA BC-601

  6 500 грн.
  Інноваційна TANITA ВС-601 втілила в собі новітні технології у сфері аналітики складу тіла через п'ять основних сегментів: руки, ноги і область живота, надаючи детальну інформацію про співвідношення м'язової і жирової тканини в кожній окремій області. Сегментний аналіз складу тіла ідеально підходить для контролю в період підготовки до змагань. Результати діагностики виводяться на великий кольоровий РК-дисплей, шнур якого при складанні акуратно ховається в основний блок.
 • POLAR M430

  4 999 грн.

  Polar M430 - це спортивний годинник для бігу з вбудованим GPS, зчитуванням ЧСС прямо з зап'ястя, передовими спортивними функціями та трекінгом активності 24/7. Це першокласний годинник для бігунів, які хочуть отримувати більше.

 • TANITA RD-953

  5 975 грн.
  Інноваційна модель з Bluetooth-підключенням до смартфону, більш ніж десятьма показниками складу тіла і функцією оцінки якості м'язової маси. Оцініть результати ваших звичок харчування і тренувань перш ніж їх відобразить дзеркало: розумні ваги проаналізують ваше тіло за допомогою інноваційної технології BIA - біоелектричної аналітики, яка відображає максимально точний аналіз складу тіла.
 • TANITA BC-718

  1 975 грн.

  Великий і читабельний РК-дисплей відображає результати діагностики складу тіла за лічені секунди, виводячи 10 різних показників. Функція пам'яті дозволяє зберігати інформацію одночасно про 5 користувачів. Модель доступна в трьох кольорах - білий, ніжно-рожевий і коричневий. Ідеально підходить для всієї родини.

 • SIGMA SPORT iD.FREE

  2 725 грн.
  Спортивний годинник з необхідним набором функцій для бігу, плавання, велоспорту. Окрема увага режиму "outdoor": GPS-навігація по заданому треку, підтримка сервісу KOMOOT, барометричний альтиметр.
 • TANITA BC-313

  1 975 грн.

  Аналізатор складу тіла з сенсорним дисплеєм і поверхнею з міцного скла. Tanita BC-313 протягом декількох секунд проводить аналіз 10 різних параметрів. Вага відображається з точністю до 50 грам. Найменші зміни у вашому прогресі не залишаться непоміченими. Ваги компактні і зручні для зберігання, дизайн гармонійно увіллється в будь-який сучасний інтер'єр.

 • SUUNTO 3 Fitness

  6 380 грн.
  Надійний фітнес-годинник зі смарт-функціями, призначений для тих, хто веде активний спосіб життя і цінує здоров'я і благополуччя. Годинник створює для вас персональний план тренувань, який адаптується до ваших потреб. У реальному часі ви будете отримувати підказки, які допоможуть тренуватися з потрібною інтенсивністю. Цілодобове відстеження активності з вимірюванням кроків, калорій та сну, а також моніторинг стресу і відновлення, дають цілісну картину дня і допоможуть підтримувати здоровий баланс активності та відпочинку.
 • POLAR Vantage V

  11 921 грн.
  Топова модель в лінійці Polar. Призначення цього годинника – максимально ефективна підготовка до триатлону чи мультиспортивних гонок.
  Функції Training Load Pro™ і Recovery Pro™ суттєво спрощують аналітику і допомагають тренуватися з мінімальним ризиком отримання травм, пов'язаних з перевтомою.
 • TANITA HD-386

  972 грн.
  Ультракомпактні ваги, які легко поміщаються в ящику столу або на полиці у ванній кімнаті. Ваги можна брати з собою, вирушаючи на відпочинок або на змагання - їх маса не перевищує 500 грамів.